Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen bejelentések után hány...

Ezen bejelentések után hány ember lesz majd munkanélküli?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 9. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Talan most mar MINDENKI felfogja, hogy nem trefa dolog ez a nyavaja. Mi magunk basztuk el az egeszet a fegyelmezettlenseggel, a virustagadassal es a hiszterikusan maszkalni akarassal.


Nagyon helyes, hogy bekemenyitenek … csak mostmar a renitenseket is jol seggbe kellene rugni.

2020. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor egy megfázásnál is legyenek ezek az intézkedések, mert kb ugyanolyan súlyos, mint a covid.
2020. nov. 9. 10:45
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem a svédeket követjük? :O Ott nincs ilyen eszement intézkedés, mégis jól megvannak.


Kérdésre a válasz: szerintem sokan.

2020. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Na latod, pont az ilyen hulyekrol beszeltem :)
2020. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Jesszus még egy lórúgás a vendéglátóiparnak.

Ez aztán nem hiányzott ....

Ezt tanultam ehhez értek nem vagyok könyvelő,hanem felszolgáló.

De mindig csak mi alánk tesznek az irodai szektor nincs szétszivatva.

2020. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
69%

Lesznek elbocsátások, sokan hónapról hónapra élnek és akinek nincs megtakarítása éhen is halhat vagy vehetik fel a hiteleket..

De azért csak afelé tolják ezt az egészet, hogy maajd a vakcina az a fő megoldás.

Nem tudom miért erőltetik ennyire.

2020. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Németországban, Ausztriában már korábban életbe léptek szigorúbb korlátozások! Nem itthon találják ki ezeket a lépéseket!
2020. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

#7

Orbán királyunk Ausztriát isteníti, mondta is a videóban, hogy Ausztria mintájára vannak ezek az intézkedések.

2020. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
A lezárt szektorokat azért valamiképp fogják támogatni, és kell is. Sajnálom azokat, akik most sz*vnak ezzel, a vendéglátósokat / szállodákat stb. nem lőttem volna le, mondjuk tavasz óta egyszer sem voltam ilyen helyeken, nem, mintha nem esett volna jól, de épp azért hagytam volna nyitva, mert ezeket a szolgáltatásokat nem kötelező igénybe venni, tehát aki akar, vigyázhat magára. Az iskolák bezárásának viszont már legfőbb ideje volt, mert az egy olyan ellenőrizhetetlen közeg, ahova muszáj elengedni a gyereket, és akár tünetmentesen mindenkit szétfertőzhet az egész környezetében.
2020. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Németországban még a lakásban tartott összejövetelek létszámát is korlátozzák!
2020. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!