Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a rénszarvasos Semjén hobbijára menenka milliárdok, miközben az egészségügy, és sok minden más romokban?

Figyelt kérdés

A vadászati kiállításra újjabb milliárdokat költenek, miközben nincs pénz, tezstelésre, gyógyításra, az elmaradó bérek részleegs pótlására.


Az átlag emberek jelentős része(akik az adókat is fizetik) egyre rosszabbúl élnek, az egészségük egyre nagyobb veszélyben van.

És a fidesz ilyen blődségekre költ, mint a rénszarvasos Semjén Zsóti hibbija?

Engem ez nagyon zavar, titeket nem?



#FIDESZ #kormány #koronavírus #rénszarvasvadász
2020. nov. 9. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem a helyesírásod zavar.
2020. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ameddig a 0 értelmű ellenzékre is elmennek milliárdok, addig nem igazán.
2020. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem. A hobbi fontos. Én is a hobbimat és a szórakozásaimat tartom mindennél előrébb!
2020. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
68%
itt mindenre van pénz csak amire kéne arra nem de a birkáknak elég pár szem krumpli és orbi a király
2020. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez pont nem zavar, aprólék ez ahhoz képest amit mondjuk foci stadionra elvertek.
2020. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Zsóti hobbijára aprópénzt amit elvernek a vezér hobbijához képest, na meg ahhoz képest amennyit ő lopott az elmúlt 10 évben.
2020. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Engem ez a kormányfő-helyettesnek titulált udvari bohóc maga zavar.
2020. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!