Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a tetves digitális oktatás...

Ez a tetves digitális oktatás az OKJ tanfolyamokra is érvényes lesz vajon?

Figyelt kérdés
Rohadtul remélem, hogy nem!

2020. nov. 10. 08:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk sajnos érvényes. 22f gyógymasszőr tanuló
2020. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol érvényes, ami nem általános suli.....és az OKJ nem az
2020. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Hogy bszódnának meg! Így aztán rohadtul meg fogjuk tanulni!
2020. nov. 10. 08:42
 4/48 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsere igen az OKJ-ra is vonatkozik!
2020. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

4, Azért, te nobel díjas, mert léteznek olyan szakmák, amik aprólékos, nagy odafigyelést követelő munkán alapulnak. Ezt egy profi szakember, és egyben oktató SZEMÉLYES jelenléte nélkül NEM LEHET megtanulni. És én pont ilyen szakmát tanulok. Beszéltem erről egy oktatóval, azt mondta, a tavaszi karanténos tanulóik szar munkát végeztek így, és nagy létszámban buktak meg a vizsgán.


Ha te rettegsz, akkor ülj otthon egy szkafanderben a szekrényben, fertőtlenítőszerekkel körülvéve! Én nem félek, túl vagyok a korona szaron, és rohadtul örülnék, ha nem korlátoznának egy súlyosnak hazudott betegség miatt. Aki fosik, üljön csak otthon!

2020. nov. 10. 08:57
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Lehet majd ismételni!
2020. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
7, Mit? Mit lehet ismételni???
2020. nov. 10. 09:15
 8/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem vesznek el az eddig tanultak.
2020. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk tudtak valamit, mert eredetileg november közepén lett volna a vizsga, de végül átrakták október végére.

Gondolom emiatt. Ugyanis a fotós vizsga elég nehezen lenne kivitelezhető a digitális vackerájjal.


Kérdező, hagyd a fenébe ezeket a fostosokat! Szerintük egy szakmát megtanulni abból áll, hogy a tanár feladja, hogy x-től y-ig magold be, aztán jó napot. Ostobák!

2020. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
13%

A 4-es nagyon ostoba, de látom, van, aki felpontozta, gratulálok! :D

Éces? Az mi? :D A rák meg nem fertőző betegség, te nagyokos!

Az ilyen ostobák miatt tartunk most itt.


Lehet, hogy a gimis tananyagot meg lehet tanulni otthon is, de egy gyakorlati szakmát nem.


Az ilyeneket, mint a 4-es, én digitális kajával etetném. :D Képzeld oda, barom! :D

2020. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!