Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a közterületen való maszkho...

Árokpart kérdése:

Ez a közterületen való maszkhordás ez már kezd hasonlítani az öszödi beszédre ugye?

Figyelt kérdés
Aki teljesen bigott fideszes remélem ők is azt mondják, hogy ezt azért már nem kellene. Az intézkedések összevisszaságáról nem is beszélve. Hónapokig nem csináltak semmit, ahelyett, hogy pl. október elejétől vezettek volna be kicsinyesként kisseb szigorításokat, ehelyett ezen a héten már lassan a lakásból sem lehet kilépni. Mi folyik már itt legitim ez a kormány már ennek fényében egyáltalán, mert erősen kétlem.
2020. nov. 10. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

"Elk#rtuk! Nem kicsit, nagyon! ...végighazudtuk az utolsó másfél-két évet...."


"Éjféltől életbe lép a rendelet, amely alapján a közterületeken kötelező lesz a maszkhordás..."


Te látsz valami hasonlóságot, kérdező? Mert én azon kívül hogy magyar mindekttő, semmit....

2020. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Utcán felveszem, amikor az irodába beérek leveszem (7-en vagyunk az irodában, osztatlan légtérben).


Ott valahogy nagyobb eséllyel kapom el, mint a nyílt utcán...

2020. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Az szerintem sokkal kiakasztóbb, hogy a műtéteket elhalasztják, a focimeccseket viszont semmiképp.
2020. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
De kell. És még ez sem elég. Hála a sok vírustagadónak és maszk tagadónak akik nem hordták eddig, lehúzták a boltokba és a tömegközlekedésen. Na most nem tudtok trükközni, mert az utcán is kell végre.
2020. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

"Az szerintem sokkal kiakasztóbb, hogy a műtéteket elhalasztják, a focimeccseket viszont semmiképp."


Mert nincs a kórházba hely. Mégis hol csináld a műtétet?

2020. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező! Az a baj, hogy nem csak a fideszesek, hanem az ellenzékiek is igen nagy számban egyetértenek ezekkel az idióta és diktatórikus intézkedésekkel. Még az Országgyűlésben is megszavazták.
2020. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
5ös. Mobilházak, pl kína. Jaa nem fér bele a költségvetésünkbe..
2020. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Te látsz valami hasonlóságot, kérdező? Mert én azon kívül hogy magyar mindekttő, semmit„


A nyelv amit beszélnek az magyar.

2020. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

És ez miért diktatórikus intézkedés? Ember. Teli vannak a kórházak covid betegekkel. A megyébe nálunk a legnagyobb kórház semmilyen más beteget nem fogad még a sürgősségi sem. Mindenki átvan irányítva egy másik kórházba és ha megtelik az a kórház akkor a következő kórház nem fog már senkit se fogadni.


Gondolkozzatok. Ez nem influenza, sokkal durvább. Egy influenza szezonba sem hallhattál olyat,hogy megteltek a kórházak, az emberek százasával halnak naponta és egyre csak nő.


Mi kell, hogy végre komolyan vegyétek?

2020. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok fideszes, nem vagyok semmilyen párti sem, nincs is nagyon alternatíva covid szempontból sem. Az ellenzékiek között egyetlen szabadelvű sincs, aki kiállna a szabadságjogainkért, inkább úgy döntöttek ,hogy megpróbálják még a kormányt is túllicitálni és még agresszívebb korlátozásokat követelnek folyamatosan. Oké, én elfogadom, hogy valakinek ez az álláspontja, de azért lehetne legalább egy párt, aki mondjuk a szabadelvűek érdekeit is képviseli, csak egy. Áááh, mindegy reménytelen.
2020. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!