Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki józan ésszel elmagyaráz...

Valaki józan ésszel elmagyarázná, hogy mi értelme van az esti kijárási tilalomnak, mikor a qrva novemberi hidegben amúgy se szívesen mászkálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy nemrég lépett érvénybe, miközben a munkahelyemen nyíltan sz**nak a maszkviselésre miközben 15-20 ember van egy szűk légtérben. Akkor mi értelme ezeknek az intézkedéseknek?

2020. nov. 11. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha annyi felelősségérzete nincs a kollégáidnak, hogy felvegyék, akkor miért a kijárási tilalommal van bajod?

Én kötelezően hordom, napi 8 órán keresztül.

2020. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Kamu a a kérdés, de írd be a munkahelyed nevét és hamarosan figyelni fognak rá ha ez így lenne.
2020. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Ha ebben a qrva novemberi hidegben amúgy sem akarsz kimenni, akkor megmondanád mi értelme volt ennek a kérdésnek?

Nem mindegy neked hogy ha nem akarsz kimenni, hogy amúgy szabad-e vagy sem?

2020. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Ennek konkrétan semmi.

Csak Orbán bohócéknak lépni kellett valamit gyorsan a sok fertőzött végett.

2020. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2: Nem akarom, hogy emiatt kirúgjanak majd.

#3: Látom nem erősséged a logika. Attól, hogy én nem megyek ki, attól még igaz, hogy más is így gondolkozhat és evidens, hogy 8 után már amúgy sincs senki az utcákon járvány ide vagy oda.

2020. nov. 11. 20:17
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Az emberek kicsit jobban megértik a helyzetet.
2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Semmi, az egésznek nincs értelme, de Orbán választást akar nyerni, ahhoz pedig nem korlátozhatja a piacozásban a nyuggereket, így inkább mindenki mást korlátoz az életben
2020. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Semmi csak a világ ránk szálna ha nem csinálnának abszolút semmit
2020. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert sok ember közlekedik amúgy is ilyenkor. Tavaly például egész novemberben hajnalig tartó bulikban voltam, sok ezer más fiatallal együtt. Ha most nem lenne ez a korlátozás, akkor ugyanúgy járnánk, és így fertőznénk egymást. Tecccik érteni?
2020. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Semmi, nappal úgy is terjed.
2020. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!