Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály...

Dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök Úr melyik intézkedése tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Online oktatás 14 év felett
Kijárási tilalom
19 órai zárás
Maszkhasználat szigorítása
Ingyen parkolás
Járatsűrítés
Rendezvénytilalom
Egyik sem tetszik
Mind tetszik
Elfogadom, de csak a vírus miatt
36 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én legfőképp az online oktatással értek egyet, és már rég meg kellett volna lépni. A kijárási mondjuk nem tetszik, de elfogadom a helyzet miatt.
2020. nov. 12. 14:25
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Dr.??? Lemaradtam valamiről? :D

A maszkhordást támogatom, a többi nekem semleges mert nem érint, így nem véleményezem. A távolból egyetértek az online oktatással is, a tanárokat eddig fölösleges veszélynek tették ki.

2020. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Az utcai maszkhordás túlzás, nem értek vele egyet, a többi nem igazán érint.
2020. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akiknek egyik sem tetszik! Miért? Az online oktatás például miért nem tetszik nektek? Csak a 14 éven felülieket küldték távoktatásba a kicsiket nem, tehát a szülők dolgozhatnak, problem solved.
2020. nov. 12. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Hm... Ha megkérdezel egy iskolába járó embereket (tanár, diák) akkor azoknak szerintem 90% azt fogja mondani, hogy legrosszabb döntés volt, hogy bezáratták...

(szóval én örültem, hogy a kormány hezitál ez ügyben)

Most nem azt mondom, hogy rossz az intézkedés, de nem ez fogja leginkább lelassítani a járványt!

Amúgy a digitális oktatás felér egy házi feladat szintel... Kb. senki nem csinálja meg. Ha meg igen, nem ért belőle semmit.


Én jóval hamarabb szigorítottam volna a maszk viselésen! Mindenhol legyen kötelező és ezért legyen is büntetve az ember...

Ha ezt normálisan betartottuk volna, akkor most más számokat látnánk..

2020. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Így, hogy nem lehet eljutni a-ból b-be maszk nélkül (eddig ezért jártunk gyalog, hogy a buszon ne kelljen viselni), most inkább már azt szeretném, ha általános iskolákba is bevezetnék az online oktatást, vagy legyen önkéntes. Nem jó, de jobb, mint maszkban élni.
2020. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Az én diáktársaim és a tanárok is örülnek ennek. Ebben a helyzetben ez volt a legjobb döntés.

2020. nov. 12. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Félre értettél kérdező (#5 válaszoló vagyok)

Teljesen egyetértek, hogy jelenlegi helyzetben felelős, és jó döntés volt, hogy bezáratták!

Én azt mondom, hogy a sorrend rossz. Kapkodnak a döntésekkel.


Számomra egy normális intézkedéseknek a sorrendje így néznének ki:

1, Ajánlani maszk, és távolság tartást

2, Belföldi turizmus előtérbe helyezése, és mellőzni a külföldi utakat ( ha meg lehet oldani az üzleti utat online-ban akkor a üzleti út miatt se menjünk)

3, Maszk hordása és távolság tartás rendeletbe foglalása, mulasztása büntetés vonjon maga után

4, Részleges határzárak (mint amilyen nyáron voltak, sárga, piros országok)

5, Közösségi programok kerülése

6, Közösségi terekben, intézményekben maszk hordás, otthoni viselésére ajánlása...

7, Kijárási korlátozások

8, Iskolabezárások

9, Szigorúbb kijárási korlátozások bevezetése

10, Kijárási tilalom!

2020. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az iskolazárnak késő a hetedik pont, de a többivel egyetértek.
2020. nov. 12. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Egyikkel se. Utálom mindet. Ennél még Donald Trump is ésszerűbben és sikeresebben kezelte a járványt....
2020. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!