Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarnák egyesek...

Miért nem akarnák egyesek beoltani magukat koronavirus elleni vakcinával? Mitől tartanak? Valoban veszélyes?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Nézd fiatal vagyok és nincs n+1 egyéb betegségem.

Szóval 2 lehetőség van:

- a vakcina nem veszélyes de én nem nyerek semmit mert egyébként sem lenne túl nagy bajom

- a vakcina veszélyes, az esetben én is sz*pok pedig alapból nem lenne túl nagy bajom.


És egy ilyen gyorsan összedobott dolog nagy eséllyel kontármunka.


Nem félek a vírustól.

2020. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
55%
Egyesek attól félnek, hogy az oltás mellett még chipet is kapnak.
2020. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mit oltanának belém, azért.

Am. nem politika, hanem egészségügyi kategória...

2020. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
9%

Mindenkinek a maga döntése lesz. Hidd el kérdező, hogy az itt sivalkodók fognak először követelőzni az orvosuknál, hogy márpedig nekik jár az oltás, csak itt nagy a szájuk.

Ahogy az influenza is súlyos betegséget okozhat, halált és még sem oltatja be magát még 1 millió ember sem évente, éppen így nem fogják ráerőltetni senkire a koronavírus elleni oltást sem. Ezt ők is tudják, csak mindig kell találniuk valamit ami miatt panaszkodhatnak.

2020. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
A törpe az orosz vakcinát akarja behozni nagy mennyiségben de azt a vakcinát még most kezdték el tesztelni szinte kisérleti stádiumban van, én nem szivesen adatnék be magamnak egy olyan gyógyszert amiről nincsenek alapos mindenre kiterjedő teszt eredmények. Nemvagyok én kísérleti nyúl.
2020. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem mert nem láttam hogy ki készítette, hol készítette, tesztelte-e egyáltalán valaki. Illetve a vírus kezdetekor azt mondták évekbe is telhet mire lesz vakcina. Most szépen csendben, ováció nélkül előhuzták a kalapból. Nem tetszik ez nekem. Főleg hogy az oroszoktól jön. Azok meg nem a humánumról híresek.
2020. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
78%
Ugyanazért nem, amit az 5. és a 6. válaszoló leírt, nekem is ez a véleményem....
2020. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
Akik valami hülye chiptől félnek, azok sose szednek semmilyen gyógyszert? Egy kapszulába is beletehetnek akármit, nem?
2020. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Gyanús, hogy ennyire be akarnak oltatni mindenkit egy egyszerű nátha ellen. Szinte biztos, hogy az oltás következményei rosszabbak lesznek, mint a covid.
2020. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
De közv~leménykutatások szerint az emberek nagy része nem kéri az oltást. Akkora kis tervük ék annyi
2020. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!