Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdekes látvány lehet...

Árokpart kérdése:

Milyen érdekes látvány lehet az éjszakai üres, hideg, kihalt utcákon vajon?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert amióta bevezették ezt az este 8 órától reggel 5 óráig tartó korlátozást , itt a fórumon olvasva szinte most mindenki akkor szeretne sétálgatni céltalanul. Itt az előbb valak azt kérdezte, hogy munkáltatói igazolással mehet e korlátlanul bárhová. Azt még megértem tényleg, hogy valaki a kutyát megsétáltatja vagy sunnyogva fut kb. egy órát, de mi látnivaló van mikor egyáltalán nincse nnyitva semmi. Mi élvezet lehet pl egy üres Budapesten vagy egyéb nagyvárosban egy ilyen helyzetben. Ez egy ösztönös dolog lehet, mert állítom, hogy ha teszem azt visszavonnák ezt a rendeletet, akkor akik most kizárólag csak hobbyból este, éjszaka akarnak sétálgatni, utána egyből újra késő délután tennék és utána gyorsan bebújnának a meleg lakásba nézni a TV-t. Az az élvezets amit nem szabad? Mert most tényleg ez a kérdés nem azoknak szól akiknek a munkáját, munkahelyéről való ingázást és úgy bárkinek vidékről való városba feljutását, vagy hazajutását megnehezíti (egyébként az igazolással, vonatjeggyel, menetjeggyel annak felmutatásával meg is oldható) hanem akik már csakazért is most akarnának éjszak járkálni.
2020. nov. 13. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Van, aki szeret este sétálni vacsora után. Nem midenkinek a TV a szórakozás, ha nehéz is ezt elképzelned.
2020. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Olyan szép és nyugis. Eddig minek mentem volna? Mindenhol nyüzsögtek az emberek, mint mindig, de ez most különleges, a levegő is olyan jó a belvárosban. Ezért viszem fél tízkor a kutyát sétálni:D
2020. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó-jó persze pont ezt mondtam én is, hogy azzal nincsen semmi gond. Azt simán meg lehet oldani ha nagyon muszáj swarzban, csak most sajnos egy kicsit éberebbnek kell lenni és jobban figyelni nehogy az ember rendőrrel találkozzon. A séta sem tart éjszakáig nem?
2020. nov. 13. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Én megyek. Itt vagyok. Szabad vagyok, nem vagyok bezárvs.

A kutya se szól hozzád, ha nem csoportosulsz.


Nem tudom az melyik város, ahol kérdező lakik.


Ez Debrecenbe van.

2020. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka szoktam kimenni futni. Amikor meg elcsúszok a munkával és más ritmusba kerülök, mint a párom, akkor vissza szoktam menni dolgozni pár órára.

Az viszont érdekelne, milyen Budapest péntek este úgy, hogy nem versenypálya az egész város.

2020. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma #4 vagyok, 22.17-es.


Húú apám, kint vannak a kommandósok (tek), gépfegyverrel, sok rendőr, neten képen láttam. Mint valami 3. világháború bakker.

2020. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben ilyet eddig még nem láttam.
2020. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Most jottem fel a kutyázásból … nincs lent semmi elet … kimentem a körútra, egy szal transzporter … kimentem a Vaci utra, ugyan ugy semmi.


Nem buli lent lenni … eleg ingerszegeny a kornyek.

2020. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvonatkoztatva a járványtól és a kijárási tilalomtól:


Kérdező!

Mi abban a furcsa, hogy valaki szeret akkor sétálni, amikor csöndesek az utcák?

Pl. mikor egyedül laktam, előfordult velem, hogy a Szentestét a tesóméknál töltöttem, oda jöttek a szüleink is, mivel akkor voltak kicsik a gyerekeik. És este 10-11 körül hazasétáltam a város másik részébe (háromnegyed órás séta). Szerintem most, a tilalom idején lehet akkora csönd és üresség, mint ami akkor volt. És jó volt a csöndes városon keresztül sétálni. Különösen, ha épp esett a hó (akkor még tisztességes telek is voltak időnként). Akkor is csak néhány kutyasétáltató volt lenn, még ebben is hasonló volt a helyzet. :-)))

Szóval nincs abban semmi különös, hogy valaki szívesen lemenne, mikor üres a város.

2020. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenkor is sokszor futnék este 8 után. Vagy vannak barátaim, akikkel szívesen beszélgetek egy hosszú séta közben.
2020. nov. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!