Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudjak felhőtlenül...

Hogyan tudjak felhőtlenül örülni a magyar focicsapat sikerének,ha ezzel leplezetlenül is Orbánt támogatom?

Figyelt kérdés
Kisajátították a nemzeti érzéseinket?

2020. nov. 14. 11:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Miért is Orbánt támogatod azzal, hogy örülsz a focisikernek? Amúgy legközelebb O1G maszkban menj ki meccsre, így aztán mindenki megért :)
2020. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%

Az gond ott van, hogy éppen TE vagy az aki megpróbálod ezt a "kisajátítást" csinálni azzal, hogy összekötöd Orbánt meg a focisták sikerét.

Nem Orbán mondja, hogy csak az örülhet a magyar foci sikereinek, aki szereti őt, nem a fidesz mondja, hogy csak az örülhet a magyar sikereknek aki fideszes - hanem éppen TE/TI vagytok azok, akik kijelentitek, hogy ha valaki örül neki akkor azzal támogatja Orbánt stb. Ahogy ebben a kérdésben is teszed.

Ne szíts gyűlöletet! Ne próbáld meg a nemzeti érzéseket hozzákötni a politikához, hanem éppen úgy ahogy mi tesszük, ezt tartsd teljesen átlagos, normális dolognak MINDEN magyartól, függetlenül attól hogy egyetért-e Orbánnal vagy sem!

2020. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
72%

Nem sajátittoták ki a nemzeti érzéseinket, csak te látod mindenben orbánt.

Hogy úgymondjam ellenzéki médiakárosult lettél.



Szó se róla, nagy szügség van ellenzéki médiára, de nem erre a deviáns csürhére, akik hírből sem ismerik az újságírás szabályait. Mondjuk erre az ellenzékre sincs szükségünk, akik nem képesek nem hazudni.

2020. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
26%
Mérget vehetsz rá hogy a mai fiatal magyar focisták rühellik Orbánt, még akkor is ha stadionokat épít minden második faluban.
2020. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Okéé,de miért van az,akkor hogy kirakom a magyar zászlót a házamra,és mindenki,azt hiszi Fideszes vagyok.Nem vagyok az,de attól okt.23.án,és márc 15.-én mindíg kirakom,de már hallottam susmogni az utcán: "Biztos Fideszes a tulaj"


Miféle marhaság ez? A Itt azért valami nem stimmel ezzel.

2020. nov. 14. 11:46
 6/40 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi erővel wc papírt se használj mert Orbán is azzal törli ki...
2020. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%

#5


Ez csak a te fejedben létezik kérdező.. persze, kitetted a "házadra" a magyar zászlót és "hallottad susmogni" az utcán az embereket, hogy Fideszes vagy :DD


Kicsit próbáld csökkenteni az Orbán fóbiádat mert kezd eluralkodni rajtad

2020. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Figyelj 6-os! Ne alacsonyítsd le a kérdés lényegét,minta nem értenéd amit mondani akartam ezzel. Ha csak ilyen szintű választ tudsz,akkor menjél a meccsre,ott ez megy gondolom.Ez a szint,meg a szotyi.
2020. nov. 14. 11:57
 9/40 anonim ***** válasza:
74%
Én Orbán támogatását indirekt módon értem ez alatt, nem úgy, ahogy többen írjátok. Ha nyer a csapat és annak az ország nagyon örül, akkor az neki felhatalmazás arra hogy mégtöbb stadiont építsen és mégtöbb pénzt locsoljon a focira, hiszen nyerünk is, és a nép is örül neki, úgyhogy megteheti gond nélkül.
2020. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%

#5 Amikor az utcán mellettem szidja valaki hangosan az egészségügyet, az orvosi ellátást amire éppen várakozik, fennhangon ecseteli, hogy tőle 100 m-re is mindenki hallja, hogy bezzegazosztrákoknál mennyivel jobb, és én rászólok, hogy hagyja abba, menjen tőlem távolabb ezzel a szövegével, de mehet akkor az osztrákokhoz is nyugodtan, arra van a határ - akkor tényleg érkezik azonnal TŐLE a reakció, hogy na, megint egy mocskos fideszes.

kettőn közül NEM én voltam az aki megosztja az országot, politikát kever egy hétköznapi eseménybe és mocskolja a másikat. Szerintem egyértelmű, hogy nem én miattam van úgy, hogy aki nem szidja az egészségügyet az fideszes.

Éppen így nem azok miatt mondják mások hogy fideszes aki kiteszi a magyar zászlót a házára, hanem éppen azok miatt akik nem akarják kitenni és ha valaki mégis ki akarná tenni, azt azonnal elkezdik érte mocskolni, fideszesnek nevezik, mindegy hogy az-e vagy sem, hát nem teszi ki, mert nem fideszes. Akkor sem ha egyébként ő is kitenné, mert neki is fontos.

Ha mindenki szabadon lehet bent egy klubban, de valaki elkezdi kiabálni, hogy aki itt van bent az mind fideszes, persze hogy aki nem fideszes az ki fog onnan menni. Holott egyetlen fideszes sem akarta hogy kimenjenek és nem is akarta kisajátítani a klubot magának.

2020. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!