Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt, néhány nap hét...

Mi lesz itt, néhány nap hét múlva, ha Orbán Viktor teljes kijárási TILALMAT rendel el?

Figyelt kérdés

Már a hírekben is olvastam, hogy Orbán Ausztriát követi.


Az a sejtésem, hogy Orbán lehet bejelenti, hogy teljes 0-24 óráig tartó kijárási tilalom lesz, a bevásárló központok bezárnak és csak kis üzletek lesznek nyitva.


Magyarország szegényország, szerintem vége is lenne. Csőd. De tévedhetek is, meg ezt csak én sejtem, gondolom. De Orbán Viktórtól kitelik, hogy erre dönt.


Mi lesz, ha bejelenti, hogy el lesz rendelve az amit fent kérdezek?



2020. nov. 15. 12:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem fog terjedni a vírus.
2020. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
75%
Azért ennyire Orbán sem hülye, legalábbis remélem.
2020. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
17%
Te hogyan csinálnád?
2020. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
86%
Mivel belepusztulna a gazdaság főleg így karácsony előtt, ezért ez már késő, nem fogják meglépni.
2020. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
69%
A teljes bezárkózást támogató paranoiás hülyék pedig majd csodálkoznak, mikor az egekben lesz mindennek az ára, nem jön a nyugdíj, nem kapnak CSOK-ot etc.
2020. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
43%
Itt is lesz teljes tilalom, a mostani csak egy főpróba szerintem
2020. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%
Már egekben volt a vírus előtt is. Főleg a "nagyszerű" CSOK miatt.
2020. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
28%

Egyrészt, ha Orbán Viktor tartja magát ahhoz a magyarországi korlátozások alapja, hogy mi történik Ausztriában, akkor ez simán benne van a pakliban.


Másrészt bár Magyarország szegényország, és közismert ellenzéki tény, hogy már Szomáliában és Etiópiában is magasabb az életszínvonal, a kijárási tilalom sem fogja azt jelenteni, hogy nem tudsz elmenni dolgozni, hacsak a munkahelyed nem áll le teljesen. (Illetve alibikutya sétáltatásra is lesz lehetőség.)


Abban sem vagyok biztos, hogy Ausztriában a bevásárlóközpontok bezárása azt jelenti, hogy csak a kis üzletek lesznek nyitva és pl. egy Spar, egy Aldi, egy Lidl stb. is bezárásra kényszerül.

2020. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
94%
#5: már most átlag 20% -al többe kerül minden mint 1 éve ilyenkor.
2020. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
A sok vírusrettegő,zárjunkbemindentörökre ember végre boldog lehet, mi meg reménykedünk hogy lesz miből megélni a következő hónapokban..
2020. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!