Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy drága...

Mit szóltok ahhoz, hogy drága kormányunk szerint kiemelt nemzetgazdasági érdek, hogy a kaszinók nyitva legyenek?

Figyelt kérdés
A fideszeseket ez a pofátlanság sem zavarja?

2020. nov. 15. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Relaxálj! Mély levegő be, las-san ki! Ezt csináld 5 percig, és jobban leszel.
2020. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondom, aki olyan hülye hogy kaszinóba viszi a pénzét, meg is érdemli!
2020. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Miért zavarná? Vagy ha éppen nyertél akkor már ne zavarja?
2020. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

A kaszinókra való fenntartói szerződés kiírása és a nyertesek kiválasztása kiemelt nemzetgazdasági érdek, nem az, hogy a járvány alatt nyitva legyenek.


"Kiemelt nemzetgazdasági érdekké minősítette a kormány az öt budapesti és két kelet-magyarországi kaszinó jövőbeli üzemeltetőjének kiválasztását."

(forrás: [link]


Szóval ne kavarjunk...

2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem találok semmilyen forrást, hogy ez, ebben a formában elhangzott volna. A kaszinók nyitva lehetnek a kijárási tilalom szerint, este 7-ig, a vendégek és az ott dolgozók által, a más közösségi térben is elvárt óvintézkedéseket (maszkhasználat, távolságtartás, kézfertőtlenítés) betartva. Szerintem az sem újdonság, hogy ezek kormányközeli vállalkozók tulajdonában vannak.
2020. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Rácsodálkozok, hogy egyes emberek az ilyesmiken még mindig meglepődnek.
2020. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcs nemzetvezetőnk komolyan veszi a XIV. Lajosnak tulajdonított mondást : Az állam én vagyok.

Mivel a kaszinókat tulajdonló strómanok őt képviselik ezért a kaszinók folyamatos bevételhez juttatása a személyes érdeke.

A két dologból pedig az következik, hogy a kaszinók nyitvatartása nemzetgazdasági érdek.

2020. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát a sok csilliárdot legális helyre kell befektetni, ha már az emút években, napi 24h.-s verejtékcsapkokósan megfeszített munka keretein belül megkeresték...
2020. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem normális az, aki magyar kaszinókban szórja el a pénzét!!!
2020. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, még maradt valami szórakozási lehetőség. Ha ide ki lehetne járni 8 után tuti elverném a dellát péntek-szombaton. Elég már a koronahisztiből, aki akarja csinálja, de nonszensz, hogy önfenntartó rabszolgák vagyunk, akik dolgoznak-esznek-szarnak-alszanak és 0 kikapcsolódási lehetőségük van. Ez a feszültség nagyon hamar ki fog pattanni, megint jön a családon belüli erőszak, a Deák téri késelés, és társai
2020. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!