Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány személye inkább...

Gyurcsány személye inkább visz vagy hoz szavazatokat az ellenzéki összefogásnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Visz … nem keveset … Gyurcsany egy bolond … csak mar unalmas is!
2020. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Full alkoholista. Jó, ha megéri a választásokat.

Egyre inkább hasonlít Horn Gyula állapotára.

2020. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem összességében inkább taszít, mert sok a birka aki nem képes emlékezni arra milyen jól is éltünk akkor. Egy melós kifizetett farzsebből egy 3 szobás panelt. Egy értelmiségi meg új építésű emeletes kertes hatalmas házat.

Én személy szerint kivétel vagyok, én már csak Gyurcsány miatt szavazok egyáltalán. Ha ő nem lenne, nem is mennél el szavazni.

2020. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Visz is, hoz is. Ha kitennék az összefogásból, szerintem az ellenzék jóval kevesebb mandátumot szerezne.
2020. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan visz, de sokat!
2020. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozva viszve hoz, de inkább viszve hoz. KiWhisky?
2020. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem tehetik ki az összefogásból mert az ő 10 százaléka nélkül esély sincs nyerni. Az viszont komoly kérdés, hogy ha bent tartják akkor mennyi szavazatot veszítenek. Egyet bizotsan. Az enyémet.
2020. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Apró-Gyurcsány klán mögött komoly hálózat és globális erők is állnak, akik nagyon szeretik a negyedbites alkoholistákat, mint pl. Juncker is volt.

Mutasson már valaki egy intelligens, művelt, felelős szakember balliberális politikust.

2020. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Szakembert egyik oldalon sem tudsz mutatni, mert a politikusok kiutálják maguk közül. Ők értenek ahhoz amiről beszélnek és nem lehet megvezetni őket. Tehát vagy megveszik kilóra és akkor elkezd hülyeségeket beszélni vagy otthagyja a poltikát mert nem veszi be a gyomra. A különbség annyi a szakpolitikus és a szakember között, hogy a szakember meg tud élni a szakmájából.

2020. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen visz, ez tény. Ő legelutasítottabb politikus Magyarországon, minden felmérés ezt mutatja, szóval szerintem egyértelmű..
2020. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!