Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tetszett az, hogy...

Csak nekem tetszett az, hogy végre valaki nyíltan a világ előtt felvállalja, hogy nem kell a homokos propagandát támogatni?

Figyelt kérdés
Már a csapból is az folyik, hogy így-úgy normális az azonos neműek közötti kapcsolat, támogatni kell stb. Végre nem ez a túltolt propaganda ömlött az arcunkba, hanem végre normálisan kulturált módon el lett mondva, hogy TOLERÁLJUK ezt és nem TÁMOGATJUK!
2020. nov. 17. 15:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
30%
Meddő vita az egész, amit a genetika kódolt az emberekbe, hogy taszítja őket ami más mint az átlag azt semmilyen törvény vagy szabály nem fogja kiírtani. tolerálni és elfogadni nagyon nagyon különböző dolog.
2020. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
46%

#15

Egyrészt normálisan adtam elő amit akartam, eleve egy hazugság, hogy nem. Most általánosítsak, hogy sokat hazudoztok?

Ha a gyerekemről kiderülne, hogy meleg, akkor ez van, nem vetném ki magam az ablakon, neki így kell élnie, attól az apja vagyok, nem változna semmi. De ha ilyen parádé szerű dolgokon részt venne, és provokálna másokat, mert éppen unatkozik, azért rendesen összeszidnám. Emberek vagyunk, nem cirkuszi majmok, hogy platókon ugráljunk, és provokatív táblákat lóbáljunk. Tanulnia kell, és utána dolgoznia, valamint reális céljai kell, hogy legyenek.

Lefogadom, hogy valami olyan választ vártál, hogy kitagadnám a gyerekem, vagy kiirtanám. Szerintem nem normális a gondolkodásotok, ha minden áron ilyen választ akartok.

Egyébként is nagyon unalamas, hogy alapvető dolgokat százszor el kell ismételnem, mert 2020-ban a legegyszerűbb megfogalmazások is megizzasztanak egyeseket.

2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!