Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért hajt fejet az...

A Fidesz miért hajt fejet az orvosoknak?A tanároknak például miért nem?

Figyelt kérdés

[link]


Nyilván kellett győzködnie a kormányt az orvosokat tömörítő szervezeteknek, de végül mégis fejet hajtottak az orvosok akarata előtt.



A tanároknak viszont az Istennek nem akarnak engedni.Nagyon kevés a fizetésük.

Pedagógus nélkül pedig nem lesz sem orvos, sem mérnök, sem semmi más.



2020. nov. 17. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
Egy orvos bármikor talál orvosi állást az EU-n belül. Egy tanár inkább csak mosogatoit.
2020. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mert a pedagógusok többsége nem tud elmenni sem magániskolába/óvodába, sem külföldre. És pillanatnyilag nagyobb gond, ha a kórházban lévők maradnak ellátatlanok, mintha az iskolások maradnak le a tanulmányaikban.
2020. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Lefizeti őket h a vakcina nepirtast velük meg megcsinaltassa.

Kerdes az h a katonak meg a rendorok orvosok a sajat csaladtagjaikba is bele fogjak kenyszeriteni az oltast?

Ilyen vilagban élünk....?

2020. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy orvost egy tanárral nem lehet össze hasonlítani
2020. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Orvos vagyok, pedagógusok nélkül is orvos lettem volna ugyanis az írás-olvasás megtanulása után egy jobb képességű diák bármit meg tud tanulni magától, vagy kis segítséggel. Ellenben pedagógusok nélkül nem lenne lassan 15 éve disztímiám, és nem érezném egy rakás sz rnak magam. A pedagógusok többsége szerintem többet árt, mint használ.
2020. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!