Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányszor húzott már ki a...

Hányszor húzott már ki a bajból Orbán Viktor és kormánya?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 14:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%

Hiába írod le, 10-es, a sok minimálbéres úgyis lepontoz.

Azt hiszik, hogy bárhol máshol többet érne a gyári melós fizetés.

2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer se.
2020. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
10%
#11 És te sem maradtál ki, téged is lepontoztak rögtön. Ez az oldal ilyen.
2020. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Előbb kapsz segítséget egy rendes hajléktalantól, mint ettől a pökhendi, alattomos Orbán-vezírtől!
2020. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 MolotovPunk ***** válasza:
82%

Nézzük csak mi (jót) hozott a fidesz.A lakások ára az elmúlt 5-6 évben kb a háromszorosára nőtt,albérlet árak is nagyot nőttek,családi pótlékot sem emelték 10 éve. -A Munka Törvénykönyvének átírása a munkavállalók számára hátrányos feltételekkel

– adójóváírás megszüntetése

– béren kívüli juttatás drasztikus csökkentése (az adható 18.000 Ft-ról 11.250, ill. 5000 Ft-ra)

– cafeteria megadóztatása

– munkavállalói járulékok emelése

– pedagógusok munkaidejének meghosszabbítása

– tandíj bevezetése

– asztmás gyerekek emelt összegű családi pótlékának megvonása

– mozgássérültek közlekedési támogatásának visszavágása

– egészségügyi járulék emelése.Lehetne még sorolni....

2020. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Mi nem voltunk a párommal jogosultak a babaváróra.

Én mint egyéni vállalkozó (KATA) túl rizikós vagyok a 3 éve és évi átlag 3.5M bevétellel.

Párom meg szociális gondozóként nettó 180 ezres fizetésével (műszak és túlóra pótlékokkal) túl kevés keresettel.

Így a bankok csak fele annyit ajánlottak amire szükségünk lett volna, és azt is nevetséges kamatú deviza alapú hitelbe.

(Sajnálom aki akkor belement, most hogy elszállt, van akinek több mint 20% -nőt a törlesztője.)

2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
48%
Ebbe az évben 4 milliót raktunk félre, jövőre félre rakunk még 4 -et, és megtudunk venni egy vidéki 4 szobás házat, amit 1 éven belül fel is újítunk. (nyílás zárók, belső kisebb átalakítás...)
2020. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

#10


Én családom tudott lakást venni első Orbán-kormány alatt is és Gyurcsány-kormány alatt is.


"Az elmúlt 10 évben jó volt magyarnak lenni, jó volt végre itt élni"


Irigyellek, én pontosan az ellentétét érzem, hogy rossz itt élni, sajnos a jelenlegi helyzet miatt el kell napolni a kiköltözést.


Az mondjuk külön kiemelendő, hogy mennyi anyagi dologról írtál és ahhoz teszed hozzá, hogy jó magyarnak lenni. Neked csak ennyit jelent van pénz akkor jó?

2020. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%

#18 Te mostad össze az anyagiakat a teljesen különálló mondatommal én elválasztottam őket, mert eszembe sem jutott hogy összetartoznának.

Vagyis neked jelent ennyit a pénz, hogy még azt is egybetartozónak véled ami külön áll.

2020. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#16 Mitől nem voltatok jogosultak a babaváróra?

Hogy jön össze a deviza alapú hitellel?

A devizaalapú lakáshitelezést 2011-ben megszüntették, a babaváró hitel meg csak 2019-től létezik. A babavárónál nincsen elvárt kereset határ és olyan feltétel sincsen ami kizárna egy vállalkozót csak mert túl kockázatos lenne a vállalkozása.

2020. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!