Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányszor húzott már ki a...

Hányszor húzott már ki a bajból Orbán Viktor és kormánya?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 14:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

#19


Kérdés volt nem? Még mindig nem értem, hogy miért volt jó magyarnak lenni, most mint korábban?


Kormányok, pártok és politikusok miatt lehetett szégyenkezni akkor és lehet most is, de én nem éreztem, hogy rosszabb lett volna akkor magyarnak lenni, mint most.

2020. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#20: továbbra is van deviza hitel, vagy is "devizaszámla" -val adott hitel.

Ez egy módosított változata, amiben javították a jogi részeket a korábbi devizaalapú hiteleknél.


A babaváró az a bankon keresztül megy, tehát a választott banknál kell a hitelt igényelni mint bármi más hitel esetén... ehhez pedig a kereset nem volt elég a párom részéről, az ennyimet meg nem fogadták el mert nem náluk vezettet üzleti számlára érkezett, hanem 80% -a készpénzes...

Az a 3M amit ajánlottak hosszú hitel, eszement kamat, meg devizaszámla.... inkább nemet mondtunk rá.

1 év alatt össze rakunk ennyit hitel nélkül is.

2020. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22 Megismétlem. Deviza ALAPÚ lakáshitel nincsen, ma nem lehet így lakáshitelt adni. Ha személyi hitelt akartatok felvenni vagy másféle devizahitelt, az persze lehetséges, de ennek kamataihoz, egyebéhez semmi köze a kormánynak, az a bank dolga.

A babaváró hitel egy forinthitel és NINCSENEK ilyen elvárásaik. Ismét csak a bank saját konstrukciója lehetett az, ami nem volt megfelelő.

Miért nem mentetek másik bankhoz?

A jövedelmedet kell kimutatnod és nem azt hogy milyen formában keletkezik az a jövedelmed. Ha nem sikerült kimutatnod a jövedelmedet, akkor az nagy valószínűséggel nem adózó jövedelem, én sem adnék rá hitelt. Ez szintén nem a kormányzat felelőssége.

2020. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23: Néz utána a deviza számlának, és hogyan adnak hitelt hozzá a bankok. ;-)
2020. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"A jövedelmedet kell kimutatnod és nem azt hogy milyen formában keletkezik az a jövedelmed."

Igen, egész addig amíg a bank nem teszi pluszba feltételnek, hogy a nála vezetett számlára érkezzen "Fizetés" megjegyzéssel.

Vagy vállalkozóként, hogy nála vezess vállalkozó számlát, és arra érkező tényleges utalást fogadja el.

2020. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
És igen, a babaváró hitelnek állami részről nincs plusz feltétele, a bankok csinálják ezt hozzá.
2020. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
64%
Annyi hogy építkeztem annak idején ,de nem kaptam meg a kölcsönt amire szükség lett volna , mikor megtörtént a kormányváltás (Fidesz) változtak a szabályok és sikerült a pénzt felvennem.Most is ebben a házikóban élünk és ha minden jól megy a pénzt is visszafizetjük jövőre.
2020. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Facepalm
2020. nov. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
40%
Orbán senkit sem hagy az út szélén: garantáltan berugdos az árokba!
2020. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok a kérdésre. Nem a miniszterelnök urat kellene szídni, aki megmentette hazánkat a bajtól..
2020. nov. 29. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!