Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennétek ha ott melletetek...

Mit tennétek ha ott melletetek lenne Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Ott lenne a miniszterelnök. Ezt a facebookon kérdeztem, aztán írták, hogy megölnék meg megvernék. Erre megkérdeztem, hogy hát ez egy ellenzéki csoport miért gyilkolnának az elfogadó emberkék, persze bannoltak így nincs képernyőkép.


Kezdem én, ha itt lenne megkérdezném malmozna e velem , biztos nem bántanám, meg Gyurcsány Ferencet sem.


2020. nov. 18. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
Megkérdezném tőle, hogy miképpen lehetnék olyan jó barátja mint a Mészáros Lölö.
2020. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 LazyJones ***** válasza:
55%
Nem lennék mellette, ahogy kutyaszar mellett sem dekkolnék ha nem kötelező. Bár ha választani kell, inkább a kutyaszar.
2020. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanolyan ember, mint te, én vagy bárki innen (hogy irodalmian fejezzem ki magam: ugyanolyan büdöset csinál ott, mint mi). Nem kell se megölelgetni ha kedveled, se felrúgni ha nem.


Úgymond civilbe (utcán sétálva, bevásárlás közben stb) pofátlanság zargatni nem csak egy sztárt, művészt, de még egy politikust is. Legfeljebb ráköszön az ember, hogy elmondhassa utána XY visszaköszönt neki.

2020. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

#13 gy van. Sosem értettem miért kell körbeugrálni vagy megtámadni valakit csak mert ismert ember a munkájában.

Volt már, hogy étteremben nem messze ültünk le vacsorázni olyan politikustól akiről nagyon rossz volt a véleményünk, akkor sem csináltunk semmit azon kívül, hogy ez volt a témánk a párommal akkor este, de csak egymás között. Ahogy volt olyan, hogy általam nagyon tisztelt, okos ember lépett be a boltba amikor nem messze álltam, szembe a bejárattal nézve a kínálatot, amikor ráismertem akkor szélesen el is mosolyodtam. Ezt ő is észrevette, látta hogy felismertem, de ennyi. Ő is vásárolni volt ott, én is, a magunk dolgát intéztük.

Orbán talán annyiban lenne más, hogy ha lehetőségem lenne, akkor annyit mondanék neki, hogy ne vegye magára a sok gonoszkodást, nagyon sok ember tiszteli őt az elvégzett munkájáért és számít rá. De nem mennék oda hozzá csak hogy elmondjam neki minden áron.

2020. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
Belehugyoznék a cipőjébe.
2020. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

Pénzt kérnék tőle.

De úgyhogy azt mondom stadionra kéne.


Most mondanám hogy megl!ncselném de ilyenért törlik a válaszom.

2020. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudná senki hogy ott van, akkor leütném, majd hosszas kínok után segíteném át a túlvilágra.
2020. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Lenéznék rá.
2020. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönnék neki. Ha akar velem kommunikálni valamiről, úgy is megszólít, de én nem erőltetném vele a kommunikációt saját elhatározásból. Aztán ha normális, lekommunikálható témakört hoz fel, nem büdös beszélgetni bármelyik emberrel. Borítékolható, hogy három percnél hosszabb nem lehetne egy ilyen beszélgetés, mert az ilyen posztokat betöltő emberek - mondva csinált vagy valós okokból, - de állandóan "sietnek" valahová.
2020. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Innánk együtt dobozos colát, majd eltenném emlékbe azt a dobozt, amelyikből ő ivott.
2020. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!