Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lehetnél Dúró Dóra...

Ha te lehetnél Dúró Dóra ötödik gyerekének az apja, megtennéd?

Figyelt kérdés
Tehát ha csak azzal a feltétellel lennétek együtt, hogy tilos bármiféle védekezést alkalmazni terhesség ellen, továbbá utána elválnának útjaitok, nem tartanátok a kapcsolatot. Megtennéd?
2020. nov. 18. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekes nőtől nekem sosem kellene semmi
2020. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Sosem hagynám el a gyermekem, tehát nem.
2020. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Túrós torta...
2020. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Szóval én lennék a Novák Előd? Vagy mire van a kérdés, nem értem.
2020. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyen nő esetén nem csinálnék ilyet. Egy gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem felelősséget is kell érte vállalni.

Dúró pluszban annyiból speciális eset, hogy őt még védekezve sem piszkálnám meg bottal sem, gusztustalannak tartom az elveit meg a gondolkodásmódját.

2020. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Bárki megtenné. Csinos, okos, nemzeti nő. A komcsik maradjanak csak a kikapós DK-s asszonyoknál.
2020. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
4%
Beverném a lompost, sokasodjon a Magyar! :)
2020. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel pont nem lenne gond, hacsak nem nemibeteg, akkor semmi kivetnivalót nem látok benne. Hiába ostoba és vállalhatatlan, külsőre jó nő, dugni meg gumi nélkül a legjobb, simán vállalnám ha utána nem kéne foglalkoznom a következményekkel.
2020. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen félreteszem a politikát.

Nem. Nem dicsekvésképp, de eddig jobb nőim voltak. A Dóra inkább a nagy átlag. 5 perc alatt 5 jön szembe belőle. Majd úgy 40, vagy inkább 50 felett biztosan elgondolkozok majd egy hasonló lehetőségen, de addig míg válogathatok a kalandok között nem. Már így se tudom hány gyerekem lehet. Meg most a covid miatt amúgyis visszafogom magamat.

Meg eleve hülyeség a kérdés.

2020. nov. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A haza érdekében bevágnám neki.
2020. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!