Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hogy tudjak örülni...

Most akkor hogy tudjak örülni úgy a magyar labdarúgás sikereinek, hogy közben mégse látszódjon, hogy a Orbán törekvéseivel nem értek egyet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 22:44
1 2
 11/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

Attól, hogy valaki szereti a magyar focit is, és szurkol a válogatottnak vagy egy magyar csapatnak, még nem lesz kötelezően Orbán katonája. Persze van, aki így gondolja, abba már krumplit sem érdemes fektetni, mert még attól is butább.

Annak az egynek látom értelmét, hogy van egy olyan stadion, ahol tényleg lehet akár komolyabb nemzetközi meccset játszani. Az, hogy az utolsó faluban is stadiont építsünk, az a teljesen fölösleges dolog. Az, hogy az adóból huszadrangú migránsokat fizessünk az pedig egyenesen felháborító - főleg annak tekintetében, amit a kormány a migránsokról kommunikál.

2020. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10/11

Akkor te nem ellenzéki vagy, hanem magyargyűlölő, a kettő között különbség van. Nem hinném, hogy ezeknek a játékosoknak sok köze van a politikához, vagy a focira költött pénzhez, ami neked nem tetszik. Ők kisgyerekként elkezdtek focizni, aztán külföldi és magyar csapatokban eddig jutottak a karrierjükkel.

2020. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Én egész könnyen eljutottam arra a szintre a 3-4. többszázmilliárdos stadion környékén, hogy őszintén drukkolok a magyar válogatott/csapatok ellen."


És milyen érzés az utóbbi időben meglehetősen kevés sikert átélni?

2020. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
#13: ó ne aggódj értem, bőven vannak sikereim, a magyar foci roppant marginális része az életemnek. Nagyjából kimerül abban, hogy ha az újságok oldalain látok 1-1 sikert, akkor elnyomok magamban egy "remek, újabb stadion" megjegyzést, és élem tovább az életem.
2020. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A politikát hagyd ki belőle!
2020. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!