Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gusztustalan dolog Soros...

Gusztustalan dolog Soros Györgyöt támadni a fideszeseknek? Hisz támogatta őket.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy milyen dolog azt támadni aki támogatta tanulmányait. Tehát ha engem egy náci tanár segít feleletbe akkor amikor nácisága tudomásomra jut akkor ne támogassam a lemondásáért küzdő tüntetéseket, hisz segített.
2020. nov. 19. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel támogatta mostanában?
2020. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a Puzsér által bedobott mem-et azóta szajkózza amióta szeret szektájának leegyszerűsített képekben beszélni. Szektája be is szívja a hülyeséget.


Egy fenét hozza soros létre a fideszt. A szakkollégium mozgalomból nőtt ki, amihez semmi köze se volt sorosnak. Mar rég túl voltunk a szarvasi szakkolégiumi találkozón, 1985-86-on, amikor még sorosról hallani se hallottuk. Igaz, Puzsér akkoriban még kopasz kukival szaladgált egy kisautóval ezért mond akkor ha hülyeségeket.

2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12.

Nem hinném, hogy Puzsér találta ezt ki, de egyébként igazad van.

2020. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Itt van leírva, orbánnak nem pénz kell hanem a hatalom meg a lopás.

Pénz lesz de orbán nem kap, soros megmondta.

2020. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tégy fel inkább normális kérdést, ne provokálj!
2020. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ha ilyen kérdésekért fizetnének.
2020. nov. 19. 11:07
 17/22 anonim ***** válasza:

11 "Mivel támogatta mostanában?"


Migránsokkal

2020. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként Orbán nyilván egy genny alak, viszont ha valaki régen segített, az nem jelenti azt, hogy utána automatikusan csak egyet lehet vele érteni. Ha engem segített valaki, attól még lehet vele ellenkező véleményem nem? Vagy akkor ha ő régen támogat, megvesz engem kilóra és nem ellenkezhetek vele vagy mi? Persze ez akkor jó, ha jogos a kritika, nem csak kamu ellenségkép, mint nekik Soros.


Viszont érdekel, hogy ti ezt hogy látjátok. Ha valamelyikőtök engem támogatna, akkor én onnantól életem végéig nem mondhatom rá, hogy ezt vagy azt teszi, ami káros? Ha neked egy náci tanár segít, attól még lehet támogatni a lemondását, ha ártalmas személy. Náci= csak az lehet.

2020. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Valakivel nem egyetérteni rohadtul nem egyenlő azzal, hogy az egész országot teleplakátolom teljesen alaptalan non-szensz hazugságokkal és ki tudja már hány éve szó szerint MINDEN mögé behazudni a nevét.

2020. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én írtam azt is, hogy a Fidesz nem azt csinálja, ami még beleférne. Viszont a Fideszt sokszor nem azzal vádolják, hogy egy rossz ellen áll ki, hanem azzal, hogy az ellen, aki régen támogatta őket. Az még nem is lenne baj, ha Soros tényleg tönkre akarná tenni hazánkat és a Fidesz megvédene,
2020. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!