Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hogy is van Sorossal?

Most akkor hogy is van Sorossal?

Figyelt kérdés

Itt az imént olvastam egy eléggé felpontozott kommentet:


"A Soros György egy fidesz által legyártott mém, akire szalmabábuként rá lehet kiabálni az ország összes baját, mint Juncker, Brüsszel, eu, stb..."


Ezt csak kiemeltem, de szerintem sok ember osztja a fenti véleményt.

De ha Soros egy ártalmatlan valaki, akkor mire véljem az alàbbi cikkeket? Ki ő hogy beleszóljon országok politikájába?


[link]



2020. nov. 19. 10:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Az ártalmatlanságáról sok ország tudna mesélni! Pl. Ukrajna.
2020. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Na most húzzál innen a kormány szócsöveddel.
2020. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Hagy pofázzon már bele, ha a gazdid olyan szépen kitapétázta a képével az országot, pubikám!
2020. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Véleményét mondja el, ehhez azért joga van nem?
2020. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
Éljen Orbán Viktor!!!!
2020. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Mi is a probléma ezzel? A kormány az alapvető jogaiktól fosztja meg napi szinten az itt élőket, rendszeresen szembe megy az EU szabályaival, de ő az első, aki a markát tartja, amikor pénzosztásról van szó. 300 milliárd forint lett eddig elszórva olyan retardált dolgokra, mint stadion, egyház, stb., amikor a gazdaságot és a fizetéseket kellene rendbetenni. Teljesen jogos, amit Soros György szeretne.
2020. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
#5 Csak ne sokáig.
2020. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Véleményét mondja el, ehhez azért joga van nem?"

Joga van, csak tudod a te vagy én véleményemet érdekes módon nem hozza le egyik újság sem cikkben.

2020. nov. 19. 11:05
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Megtisztelő hogy a hsz-omat idézted, köszi. :)


Egy kis pontosítás hozzá.

Nem állítanám egyébként hogy Soros teljesen feddhetetlen ember lenne, viszont az a "Soros mém" amit a Fidesz hozott életre az egy mesterkélt kitaláció, egy propaganda eszköz.

2020. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván érdekesebbnek tartja a sajtó a világ egyik leggazdagabb ember írását mint a tiédet vagy az enyémet.
2020. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!