Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György újra Magyarország...

Soros György újra Magyarországot és Lengyelországot támadja és kampányol, hogy büntessenek meg minket, megint csak egy ártalmatlan idős bácsiról van szó?

Figyelt kérdés
Ez is csak Fidesz propaganda lenne? Ami még Lengyelországra is kiterjed? Jó nagy hatásköre van ennek a Fideszes propagandának, ejnye ejnye
2020. nov. 21. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem az országot, a kormányt. Kormány =/= ország.
2020. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Demion ***** válasza:
64%
Nem tudok róla, hogy a lengyelek is Sorosoznának. Szerintem egy átlag lengyel azt se tudja ki az a Soros.
2020. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Akkor kicsit művelődj kedves libernyák barátom. Nem csak itt Sorosoznak, hanem konkrétan az egész világon, mivel ez egy spekuláns mások tönkretételén meggazdagodó ember. Több országból ki is van tiltva. Több bírósági ítélet is van ellenne.

2020. nov. 21. 09:27
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

#1 "Nem az országot, a kormányt. Kormány =/= ország."

Aha. és erről szóltál Sorosnak is? Mert valahogy ezt a címet, ami alatt megjelentette az újabb agymenését, az sehogy sem tudom úgy fordítani hogy ne egyértelműen Magyarországról szólna, hanem a magyar kormányról. Mutasd már meg nekem kérlek, hogy milyen jelentése lehet ennek a címnek "Europe Must Stand Up to Hungary and Poland", mint hogy Soros Magyarországot akarja megállítattni!

[link]

2020. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1


Ha te egy albérletben laksz és én a főbérlődet elzavarom onnan és emiatt te utcára kerülsz hirtelen a fagyos éjszakában akkor vajon vígasztal e a tudat, hogy amúgy nekem a főbérlőddel volt bajom, de azért téged is jól megszívattalak és egyáltalán nem érdekelt?!

2020. nov. 21. 09:31
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Ezt nem is tudtam kérdező, de teljes mértékben elhiszem, amit leírtál. Soros addig fog minket csesztetni, amíg a baloldal nem kerül hatalomra és nem fog felettünk diadalmaskodni és szolgaországgá tenni. Ez ellen küzd a kormány, jogosan. Nem vagyunk senkik, hogy így bánjanak velünk
2020. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2020. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Orbán azokat a pénzeket lopja el amit neked és nekem ad az EU azért hogy ne a béka segge alatt legyen a magyar életszínvonal.

Lehet hogy te is a tolvajok közé tartozol ezért véded a kormányt.

Én szeretném ha az EU rá tudná kényszeríteni a kormányt, hogy fejezze be a lopást vagy ha nem tudja ezt elérni akkor inkább ne adjon több pénzt.

Az én szempontomból most mindegy hogy ideadják-e vagy nem mert a haverok úgyis lenyúlják.

Azokkal a fideszes szavazókkal sem értek egyet akik azt mondják hogy ha 100 forintból csak 50et lopnak el akkor is marad 50 forint és az 50 is több mint a nulla. Az eszükbe sem jut hogy zárjuk börtönbe a tolvajt és akkor megmarad a 100 forint.

2020. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Demion ***** válasza:
75%

3

"Nem csak itt Sorosoznak, hanem konkrétan az egész világon"


Nem igaz, ilyen állami szintű Sorosozás, hogy a kormánymédiából csak ez folyik, nincs máshol.


"Több országból ki is van tiltva."


Nincs kitiltva.

2020. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 De bizony ki van tiltva.
2020. nov. 21. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!