Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire nagy...

Magyarországon mennyire nagy az Iszlám Állam támogatottsága?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastam a bors cikket amiben arról írnak hogy magyarok is

tagjai az iszlám államnak már.

Ez elszigetelt eset?



2020. nov. 21. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Itt keresztény kúltúra van, f@xt érdekel ez a sok retardált kecskepásztor.
2020. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert a Bors aztán nagy, megbízható hírportál sok tényfeltáró riporttal és elemzéssel.


Ugyanebben az időben a borsonline címlapján fő hírként: Gyilkos öngyilkosság Kelenföldön – Elhunyt felesége helyett megy gyedre Gábor. Illetve közvetlen alatta: Meccs közben szellentett egy hatalmasat a világ legjobb sznúkerese - videó


Bravo!

2020. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Itt nincs helye a kecskeb@szo csokiboru embereknek.
2020. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezek fehér bőrű magyarok, nem kecskepásztorok.

Itt is írják: [link]

2020. nov. 21. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden relatív. Van, aki egyetlen esetet is rettentő soknak tart, más meg több ezerre is legyint.

Én valójában azt szeretném megtudni, vajon mit tekint valaki élvezetnek a gyilkolásban (a beteg ember esetén értem, a többi érdekel).

2020. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
#4 Na mostmár Blikk haladunk kedves kérdező... mikor jön a Story a sztármagazin, mint hiteles forrás? :D
2020. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre két szűz informatikus, akik mama hotelből gondoltak egy nagyot, hogy elmennek Szíriába, csatlakoznak az ISIS-hez, aztán ott ők lesznek a királyok. Gondolom valami internetes propaganda állást reméltek az ISIS-től jó fizetéssel és hivatalból kirendelt egy-két feleséggel.

Ezt nem nevezném az ISIS támogatásának, csupán idiotizmusnak és kalandvágynak.

2020. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kétséges a híroldalak hitelessége. Viszont találtam videót is az ügyről ami nem hiszem hogy kamu:


[link]


Ez a magyar Iszlám Állam kezdete?

2020. nov. 21. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
A HírTV 2018. augusztus 1. után, kormánypárti propaganda.
2020. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ahogy írod, ez elszigetelt eset. az egy nagyon nagy ritkaság, ha néhány magyar ember valamiben meggyőződésből hisz és egyetért, így tehát ha van egy néhány magyar is, aki az iszlám állammal szimpatizál, csak nagyon kevesen vannak, és ha ők is tudnának egymásról, már nagy valószínűséggel csökkent is volna a számuk.
2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!