Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hazaárulónak,...

Csak én tartom hazaárulónak, aki ennyire ragaszkodik egy idegen ország állampolgárságához?

Figyelt kérdés

[link]

Gombos Edina mint ismeritek régebben a TV2 Aktív műsorának műsorvezetője volt aztán a migráns pasijával elmenekült az USA-ba és indítottak egy youtube csatornát amiben már-már szinte propaganda módszerekkel promózták, hogy milyen szuper az amerikai álom és ott tényleg kolbászból van a kerítés (ahol hetente vannak iskolai lövöldözések, a fizetős egészségügy miatt milliók nincsenek ellátva és San Francisco a világ legnagyobb hajléktalantelepe, ami a világ szégyenfoltja), most pedig állampolgárságot szereztek és ebben a videóban látható, hogy mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy idegen állampolgárok legyenek és megtagadják a szülőhazájukat már-már depressziósan félve tőle. Azt szoktam mondani, hogy aki fél a hazájától az a gyengeségtől fél. Nem a ténnyel van a bajom, hanem a körítéssel, ahogy a csatornájukon a követőik előtt húzogatták a mézesmadzagot és gyöngyöt szórtak a tyúkok elé, hogy "nézzétek nekünk milyen jó dolgunk van, többé igaz semmi közünk a magyar államhoz, de azért kövessetek és növeljétek a nézettségünket".



2020. nov. 21. 23:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Rád férne már egy kiadós dugás, akkor talán nem haragudnál ennyire a világra.
2020. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
22%

Én megértem hogy jobban élnek ott, és jelenleg Magyarország rossz passzban van, de ehhez hasonló embereket kitiltanám az ország területéről.

Mondjuk szerintem ez az egyik legpuhább "büntetés" mert amugyse jönne vissza.

Kivéve ha dobják őt.

2020. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nekem munkatársam például amerikai és készül a magyar állampolgársági vizsgára. Már csak az amerikai útlevél miatt is megéri.
2020. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
#3: Visszafele természetesen nem gond. Tehát amikor jóléti állampolgárként akar másik állampolgárságot akar szerezni. De amikor nyalizik egy nyugati államnak valaki és mellé még provokál is x ezer kilométerről, hogy a szomszédnak még a fűje is zöldebb az tényleg egy hányinger mentalitás.
2020. nov. 21. 23:27
 5/49 anonim ***** válasza:
36%
Btw, ezt a valaszt csak aeirasod alapjan keszitettem el, tehat kedves valaszolok, ha nem igy van amit a kerdezo ir akkor javitsatok ki
2020. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%

"mellé még provokál is x ezer kilométerről, hogy a szomszédnak még a fűje is"


Csak azt tudnám, hogy ebbe a videóba mi a provokáció.

2020. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
53%

Igen... a hozzászólások többségéből látszik,hogy idehaza tényleg bele vannak fásulva az emberek a nyomorba.

Azt tekintik etalonnak.

Holott,a jobb életszínvonal lenne a viszonyítás lényege.

2020. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért korábban elhangzott, hogy ha ők megkapják az állampolgárságot akkor gyerekeik is automatikusan és akkor eldönthetik, hogy teljesjogú állampolgárként Magyarországon kívánnak élni vagy az Egyesült Államokban.
2020. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
76%
"Azt szoktam mondani ....." Na most ezt hogyan képzeljük el? Komor képpel rendszeresen beülsz a sarokba nagy bölcsességeket kitalálni, majd saját magadat (mint hiteles forrást) idézve osztod az észt? Ez foglalkozás vagy szorakozás neked?
2020. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, nem értem miért kell hazudni?

Gombos Edinának láttam videóját, amiben éppen azt mutatta meg hogy az amcsiknál sem fenékig tejfel az élet. Hogy nem élnek sokkal jobban csak mert ott élnek, hogy gondosan oda kell figyelni a költségekre. Egyáltalán nem arról beszélt, hogy ott mindenki gazdag meg szuper jól él és semmiféle rosszat nem mondott az itthoni helyzetre, igen reálisan megmutatta azt is, hogy ahhoz képest hogy itthon az állami egészségügyben minden ingyenes, ott igenis keményen kell fizetni érte - sokat. Miért kell hazugsággal hangulatot kelteni valaki ellen aki pont nem is szolgált rá?

2020. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!