Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon, hogy lehet...

Magyarországon, hogy lehet egy olyan párt uralmon, amely rendszerváltás utáni legkorruptab párt, hatalomra pont az előzö korruptsága miatt került, s ők már törvényesített maffia szerű, korrupciót hajtanak végre, ennyire buták a magyar emberek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Úgy lehet uralmon, hogy megnyerték a legutóbbi válaasztást.
2020. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Moralizálás mond valamit? 😁Igen, van az a színt amit sokan nem tudnak átugorni. 😁
2020. nov. 25. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is, csak választások miatt.
2020. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem is az a fő baj velük, hogy korruptak, hanem hogy magukra szabták a választási rendszert.


A korrupciót, arroganciát a nép megbünteti, a korábbi kétfordulós rendszerben már bukott volna az Orbán kormány.


Ezért machinálták meg a választást, és ezen kellene felháborodni az embereknek pártállástól függetlenül, hogy a hatalom feletti kontrollt gyengítették.

2020. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Az orbán banda csalások és manipulációk sorozatával nyerte meg a 2010-es és a többi választást is. Sajnálatos hogy ezt meglehet tenni Magyarországon. Ezzel pont az az elv vész el a semmibe hogy az emberek nagytöbbségének az akarata érvényesüljön.
2020. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"Magyarországon, hogy lehet egy olyan párt uralmon, amely rendszerváltás utáni legkorruptab párt, hatalomra pont az előzö korruptsága miatt került, s ők már törvényesített maffia szerű, korrupciót hajtanak végre, ennyire buták a magyar emberek?"

Gondolom kérdező, azért, mert a hozzád hasonlók elhitték a hazugságaikat és 2002-ben megszavazták harmadszorra is a kommunistákat hatalomba Majd nem tanultak az országromboló, korrupt kormányzásukból és 2006-ban ismét a ballibeket szavaztátok meg az ország élére.

2010-re annyira lerombolták az országot, annyi botrányuk, hazugságuk, korrupciójuk került napvilágra és ti is annyira rosszul éltetek már miattuk, hogy az még nektek is sok volt, ezért azóta nem ez a korrupt, velejéig romlott csaló tolvaj banda van kormányon.

Mostanra ezt elfelejtettétek, ismét a hazugságaikat hangoztatjátok és hagyjátok megint becsapni magatokat - megint gyurcsányékat akarjátok hatalomba segíteni, hogy újra korrupt, tolvaj, hazug kormánya legyen az országnak, akik mindent ellophatnak majd amit azóta felépítettünk.

Nem baj, 2022-is még van idő, Karácsonyék működése szépen megmutatja mire is lehet számítani ha megint őket segítenétek hatalomba. Remélem nem megint a hozzád hasonlók lesznek többen és nem lesz újra " egy olyan párt uralmon, amely rendszerváltás utáni legkorruptab párt". Hanem marad a fidesz-kdnp.

2020. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

"újra korrupt, tolvaj, hazug kormánya legyen az országnak"


Sajnos jelenleg is ez a helyzet, ezen kellene változtatni. Nem biztos, hogy az ellenzék sokkal jobb lesz, de ideje jelzést adni a fidesznek, hogy megállj.

2020. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Imádom amikor valaki narancs aggyal rendelkezik. Gyurcsány lopott tény, ezért nyert a Fidesz. De most maradjon továbbra is hatalmon, pedig törvényesítette a lopásait, na ez a szelektív csőlátás. Leszarom az összes pártot, de amikor egy párt nemzeti könt{sbe öltözteti a lopásait akkor annak takaródnia kell, s az lehet Fidesz, MSZP tök mindegy, most a Fidesz egy férges párt, narancs agyu.
2020. nov. 25. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 A szépséghibája az érvelésednek, hogy te onnan veszed hogy az Orbánék lopnak, mert azt állítják róluk gyurcsányék.

Tehát gyurcsány hazudott, a pártja, kormánya hazudott, lopott, korrupt volt, de te mégis elhiszed nekik, hogy most az Orbánék rosszabbak, mint ők voltak és vissza akarod a hatalomba tenni gyurcsányékat.

Talán ha megmaradnál annál a ténynél, hogy gyurcsány és társai hazudtak reggel, éjjel meg este - ezt ugyanis ő maga mondta el, hogy kormányon ezt tették - akkor nem hinnél el nekik utána bármit is beszéljenek.

2020. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyurcsány számomra hiteltelen, csak amikor MNB által létrehozott alapítványokról tájékozodtam, akkor éreztem, hogy ezek is mocskos férgek, több 100 milliárdot kiszerveztek alapítványokba, amikből méregdrága festményeket s villákat vettek, gazdálkodásuk átláthatatlan.A baj, hogy ezek túl nyerték magukat s nincs fék elöttük, de kár a szóért vannak hívők s nem hívők, én istennek hála, soha nem voltam fanatic hívő, rüheltem a balos s jobbos fanatic hívőket egyaránt, lényeg az örödögre is szavaznék, ha cigány potrohos slepje megbukna, már sorry, s szeretem a focit, de vannak határok, tudod inkább jobb egészségügyi ellátást mint fütött gyepet.
2020. nov. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!