Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra a kérdésre, hogy milyen...

Arra a kérdésre, hogy milyen tudományos érvek szólnak az egynemű párok örökbefogadásának tiltása mellett azt válaszolta Gulyás, hogy "isten így teremtette a világot". 2020-ban komolyan ilyen kormányszóvivője lehet egy fejlett európai országnak?

Figyelt kérdés

Istent felhozni példának, valóban létezik ennyire debil ember, és ha már létezik, akkor muszáj ilyen fontos pozíciót betöltenie? Ráadásul mi értelme azt hazudnia, hogy ez az ország keresztény, amikor az emberek 99%-a Istent csak akkor veszi a szájára, ha azt követően egy öblös "b*ssza meg"-féle káromkodást hangoztat el? Nem lehetne, hogy ez az ország minimálisan inkább modernizálódjon, és nem csak korrupcióban legyünk élvezetők, hanem mondjuk legyen színvonalas:

-Köz és felsőoktatás

-Egészségügy

-Gazdaság

-Szólásszabadság és nem kormány által irányított média

-Fizetések?


2020. nov. 26. 12:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mármint az világos, hogy Magyarország a bégető birkák országa, de hogy egy többszázéve elavult mesekönyvet tekintsenek irányadó szentírásnak. És akkor csoda, hogy Európában kb minden ország fejlettebb élhetőbb, mint a mienk? :(
2020. nov. 26. 12:35
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Mondhatta volna a biologiat is, az evoluciot is emlithette volna ... valoszinu direkt Istent emlitette.
2020. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Magyarország a bégető birkák országa ... persze es te pont itt begetsz :)
2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Mert mit tudna még mondani?

Hogy jobb azoknak a gyerekeknek az élhetetlen állami gondozásban , ahonnan aki teheti megszökik? Hogy ez a világhírű magyar állami gondozás annyira szuper,hogy szinte kizárólagosan bűnözőket nevel ki ?

Értem én,hogy egy hetero pár szerintük "jobb" mint egy meleg pár , na de arról nem szól a fáma,hogy mindenkinek hófehér csecsemő kell ,a többiek meg ottmaradnak a pusztulat állami gondozásban , ezt nem szeretik hangoztatni pedig ez az igazság. Ők vannak többen .

2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

2


Pont ez a kettő igazolja a melegséget.


Nem tudom mennyit tanultál a témáról, de úgy látom 6.osztály óta nem sokat! :3

2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kérlek, engem nem érdekel, mondja ki: "Én, Gulyás orbánhátsójátlefetyelő Gergely, utálom a melegeket, és a kormány is utálja, ezért nincs örökbefogadás". Nem gond, mondja ki, csak nemár pont istennel dobálózzon. 1800-ban ez még oké, de 2020-ban? :D
2020. nov. 26. 12:47
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

6


1800ban sem volt oké...

2020. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem hallottam ezt az interjút, de szerintem egyik isten sem nyilatkozott a melegek gyerekneveléséről. Valaki mutathatna ilyen kinyilatkoztatásokat, ahol az egyik isten megtiltja, hogy meleg ember gyereket neveljen.
2020. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

Hát neki ez a meggyőződése, azért.

De egyébként vannak tudományos kutatások, amik szerint a környezet hatásai igenis döntően bírnak hatni a nemi identitasra. Ezt mindig tagadják, meg elohozakodnak ellentétes eredményekkel - igen, jogos, a tudomány ilyen, míg nincs 100% -os eredmény addig tudományos vita van.

Ez mind mindegy is, mert a végső kérdés az az, hogy a társadalom milyen értéket váll magáénak. Tehát pl örülök e ha az öcsém/fiam/unokatesóm meleg lesz és úgy el.

Mert a bohém emberek az egész történelem során éltek igy muveszek: színészek, festok, költők. Szerintem ez mindig tobbe kevésbé toleralva volt.

Viszont én is szeretném ha az én nézetem is toleralva lenne, és épp ezért nem szeretném ha a gyerekeim környezetében lenne ilyen ember.

amúgy: egy politikus szájából mindig sértő ha Istenre hivatkozik :D

2020. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
9-es vagyok: meg annyi hogy amint hitelesen bizonyításra kerülne, hogy semennyire nem befolyásoljak a nemi identitast a kornyezeti hatások megváltozna a véleményem ezzel kapcsolatban.
2020. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!