Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudnám megnézni az ellenzé...

Hol tudnám megnézni az ellenzék programját?

Figyelt kérdés
Van valami weboldal, ahol meg tudnám nézni, hogy az ellenzéknek milyen tervei vannak 22-től, ha ők nyernének? Vagy még ők sem tudják? Akkor meg hogyan várnak győzelmet?

2020. nov. 27. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
A honlapjukon.
2020. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
sehol
2020. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
A kormány programját hol lehet megnézni?
2020. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Azt sehol. De gondoltam ha annyira érdemes majd az ellenzékre szavazni, akkor biztos van nekik valami
2020. nov. 27. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Összefoglalom: 01G
2020. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 És ezért miért is jó az ellenzék? Szerintem azok sem különbek mint a Fidesz ha semmit sem tudnak felmutatni.
2020. nov. 27. 10:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak mert ha nem lenne jobb az életem az ellenzék kormányzása alatt (pl kisebb adók, kedvezmények, stb) akkor inkább el sem megyek majd szavazni.
2020. nov. 27. 10:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"#5 És ezért miért is jó az ellenzék? Szerintem azok sem különbek mint a Fidesz ha semmit sem tudnak felmutatni."


Az ellenzék sokkal rosszabb mint a Fidesz. A Fidesz eredményei: Az ország leggazdagabb emberét full lopásból tömték ki, az eddigi legkorruptabb és legálkeresztényebb kormányunk. Ilyet FLetó se tudna!

2020. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
leírom neked: O1g, #freeszfe
2020. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

#7: akkor maradj otthon.

Ellenzék se fogja eltörölni az adókat, pénzt osztogatni alanyi jogon, meg hasonlók, mivel nem lenne miből.

Nagy változás nem lenne, ha az ellenzéki összefogás véletlen nyerne.

Egyrészt, hirtelen nagy lenne a széthúzás, másrészt Fidesz szinte már mindent kiszervezett saját magáncégeibe. Az alkotmány bírák is Fidesz felé húznak, így akkor ellenzékben lévő hatékonyan tudná támadni - gáncsolni a vezetést.

Aztán újabb 4 év múlva pedig kampányolhatnak, hogy semmit nem értek el...

De legalább addig is kevesebb közpénzt lop orbán és társai, és több jut más cégeknek is az állami befektetésekből, fejlesztésekből.

2020. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!