Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek beoltatni magatokat...

Mentek beoltatni magatokat koronavírusra?

Figyelt kérdés
Nemsokára fellehet iratkozni az oltási listákra,akik rajta vannak elsőnek fogják megkapni.
2020. nov. 28. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem érzem magam veszélyeztetettnek.
2020. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Mint az állat.
2020. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Előbb-utóbb muszáj lesz, mert kötelezővé fogják tenni. Önszántamból nem mennék, mert az összes oltóanyag veszélyesebb, mint maga a vírus.
2020. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Igen, ahogy minden normális ember.


A normálatlanok meg nem oltatják be magukat. De legalább nem utazhatnak majd sehova és kemény korlátozások alá lesznek vetve, amíg el nem kapják és esetleg nem lesz komolyabb bajuk.

2020. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Én nem, nagy valószínűséggel úgy is átestem már rajta tünet nélkül.
2020. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Én őszintén nem értem ezt a pánikot. Ugye, azt mondják, első körben az egészségügyi dolgozókat, és azokat oltják be, akik a frontvonalban vannak. Szerintetek tényleg meg meri azt tenni bármelyik ország, hogy ezeket az embereket beoltja egy olyan vakcinával, ami megöli őket? Mert szerintem, ha nekik be lehet adni, akkor másnak is.
2020. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Hülye azért nem vagyok.
2020. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintetek tényleg meg meri azt tenni bármelyik ország, hogy ezeket az embereket beoltja egy olyan vakcinával, ami megöli őket?"

Miért ne mernék? Az emberek élete nem számít a hatalomnak. A rabszolga fogyóeszköz.

2020. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

"A rabszolga fogyóeszköz." Igy van, és ha elfogy, szerinted mit fognak csinálni?

Amúgy melyik országból nézed ezt ki? Komolyan érdekelne? Szerinted, melyik lenne képes ezt meglépni?

2020. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

"Igy van, és ha elfogy, szerinted mit fognak csinálni?"

Annyira veszélyes azért valószínűleg nem lesz az oltás, hogy mindenki belehaljon.


"Amúgy melyik országból nézed ezt ki? Komolyan érdekelne? Szerinted, melyik lenne képes ezt meglépni?"

Az összes EU-tagállam, USA, Kanada, Ausztrália. Többek között.

2020. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!