Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ti lettetek volna a bíró,...

Ha ti lettetek volna a bíró, milyen büntetést szabtok ki Eva Rezesovára a jelenlegi BTK figyelmen kívül hagyásával? Bűnösnek ítélnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Feltételezett anarchia, pallosjogod van, de ártatlannak is minősítheted.
2020. nov. 28. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vesszen a férgese!
2020. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Erkölcsösen elzárni annyi időre amennyi kiszabható az ilyen esetekben. Azért hogy a társadalom biztonságban legyen tőle. De eszem ágában sem volna bántani vagy ilyesmi. Emberek vagyunk. Mindenki hibázhat. Senki sem tökéletes.
2020. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen elfogadtam volna a jókora kenőpénzt a családjától az enyhébb büntetés fejében.
2020. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, akkor egészítsük annyival, anarchia van és világösszeomlás. A pénzt tonnaszám söprögeted az utcán. :D
2020. nov. 28. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem ölném meg, ha ezt akarod kihúzni belőlem.
2020. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ezt akarom. Én pl két tyúkra büntetném ittas vezetésért oszt cső. A balesetben egyáltalán nem tartom hibásnak. Hanem arra akarok kilyukadni, hogy ne azt írd már le mennyire vagy korrupt féreg.
2020. nov. 28. 17:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Majd arról írunk ki külön kérdést, hogy ki mennyire egy pénzéhes senkiházi. Most szorítkozzunk a már feltett kérdésre!
2020. nov. 28. 17:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem ártatlan. De megkell vonni a különbséget a szándékos és véletlenül elkövetett bűncselekmények között
2020. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most mint ahogy mindenkitől egyéni véleményét kérdeztem, úgy írtam le én is az enyém. Szerintem ártatlan, te meg másképp látod. Leírtam én mire büntetném, írd le te is.
2020. nov. 28. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fél év bezártság bőven jó lecke hogy máskor ilyet ne kövessen el.
2020. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!