Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak kiakadva annyian...

Miért vannak kiakadva annyian azon, hogy a kormány korlátozások nélküli karácsonyt szeretne, mikor a jelenlegi korlátozások nem gátolnak meg gyakorlatilag semmiben a karácsonyt illetően?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nagyobb családok a jelenlegi szabályozás szerint nem ülhetnek pl össze egy karácsonyi ebédre.
2020. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nincsenek kiakadva. Max a szellemi toprongyok.
2020. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Az eddigi válaszolók félreértik.


Tudjátok az a probléma, hogy a tavaszinál nagyobb hullám zajlik. Ez tiszta sor.


Akkor tehát azért kell a háborítatlan advent, hogy azért mégis legyen a piacnak bevétele... a vírus ezek szerint ennél a pontnál már nem számít...

2020. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert ez milyen dolog már, hogy amikor dr Orbán Viktor Mihály Robin Hood miniszterelnök úr úgy akarja, akkor nem fertőz ez a fránya vírus.
2020. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Már én sem értem, némelyeknek az a baj ha nincs korlátozás, ha pedig van akkor meg az a baj.
2020. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, de az más némelyeknek baj. Tudod errefelé az a divat, ha valaki mond valamit, azt gyűlölni kell, különben nem vagy eléggé hazafi.


Egyébként kiakadni azon lehet, hogy össze vissza, felelőtlenül és főleg dilettáns módon hoznak intézkedéseket. Itt van például a mostani korlátozás, úgy három héttel korábban hatásosabb lett volna. Így az lesz a probléma, ha csökken is karácsonyra a fertőzésszám, annyira nem, hogy a karácsonyi összejövetelektől ne ugrana majd meg ismét. Ugyanakkor érthető, ha a családok szeretnének együtt lenni. Valójában nincs jó megoldás, ilyen járvánnyal ama élő emberek nem találkoztak még, ezért nem igazán tudják, milyen stratégia jó. És a politika meg az üzlet folyton beleköp a levesbe. Nemcsak nálunk, másutt is. Csak nálunk a kapkodás is dilettáns.

2020. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt kérem a mestertől, hogyha lazít, akkor ne szorítson meg újra.


Ha újra be akar minket zárni januárban, akkor inkább ne adjon 2 hét szabadságot, hanem tudjuk le ezt a hisztit minél előbb.

2020. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En pl kulfoldon dolgozom es engem ez a karantenozasdi eleg sok mindenben meggatol. Es vagyunk meg ezzel par szazezren.
2020. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!