Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazz ! Inkább liberálisnak,...

Szavazz ! Inkább liberálisnak, vagy inkább konzervatív értékrendűnek tartod magad ? Egy 5-ös skálán az 5 a legnagyobb mértékben liberális, az 1 pedig a legnagyobb mértékben konzervatív. Eszerint szavazz !

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 18:42
A kérdező szavazást indított:
5: Legnagyobb mértékig liberális
4: Inkább liberális
3: Valahol középúton, a liberalizmus és konzervativizmus között
2: Inkább konzervatív
1: Legnagyobb mértékig konzervatív
89 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A kettő nem zárja ki egymást. A liberális ellentéte az autoriter és a konzervatív ellentéte a progresszív.
2020. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aki szeretné, hogy miért arra szavazott, bővebben kifejtheti. És szívesen veszek minden építő kritikát :)
2020. nov. 30. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

#2 Mi lehet építő kritika abban, hogy valaki elmondja hogy ő maga saját magát miért oda tette ahová tette? ha külön gondoltad a kettőt, akkor érdemes lett volna a két mondatot elválasztani egymástól jobban. Igen, ez egy építő kritika.

Amúgy azért szavaztam arra, amire szavaztam, mert ilyennek tartom magamat. Nem igazán értem mi más oka lehetne valakinek? Poénból írjam be valamelyik másik helyre magamat?

2020. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as: Nem kötelező kifejteni miért szavazott arra, amire, csak aki akarja és van kedve. Vagy hosszabban leírhatja milyen értékeket vall fontosnak, egyfajta politikai hitvallás megfogalmazni. De mondom, nem kötelező !
2020. nov. 30. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Olyan ez, mint a fürdővíz hőmérséklete: ebből is egy kicsikét meg abból is egy kicsikét.
2020. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi számít liberalizmusnak?

Az erőszakos BLM, LMBTQ+ propagandát abszolút nem támogatom, ahogyan a negatív diszkriminációt sem, és semmilyen segélyezést, jelentős állami szerepvállalást sem.

2020. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kicsit baloldal, pl a rasszizmust elítélem teljesen, illetve jobban hiszek abban, hogy a haza = Föld és nem az emberiség által húzott határok, viszont az erős meleg és transzex lobbit túlzásnak tartom, önmagukkal velük sincs gondom, csak amit csinálnak belőle szélsőséges módon.
2020. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4. Maximálisan környezetvédelem-párti vagyok, elítélem a korrupciót, a populizmust, a maradi "munkaalapú társadalmat", a rasszizmust és hasonló dolgokat.

Ellenben a meleg meg transz meg BLM meg hasonló erőszakos, túltolt, kettősmérce mozgalmaktól hányingerem van.

2020. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én liberális és konzervatív gondolatokkal is egyet tudok érteni.

Pl. hogy ne ítéljük meg a melegeket, kisebbségeket stb. Vagy másik oldalon, hogy inkább munkát teremtsünk, ne segélyt osszunk, hal helyett hálót.

2020. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő között vagyok,de amit a konzervativizmus oltárán látok mostanság Orbánnal az élen,akkor azért elgondolkozom,hogy akarok-e egy kicsit is konzervatív lenni.

Az orbáni "konzervatív eltévelyedés" úgy érzem, egyre inkább balra tol!

2020. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!