Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Milyen napra...

Fideszesek! Milyen napra ébredtetek a tegnapi sokk után, hogy az egyik példaképetekről kiderült, hogy 25 csávó lerendezte?

Figyelt kérdés

#Fidesz, heterószexualitás, kereszténység,
2020. dec. 2. 08:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem aktívnak tűnik, vagyis olyannak aki dug, nem pedig akit dugnak.
2020. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát 25 csávóról volt szó. Tuti volt szerepcsere is.
2020. dec. 2. 08:16
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Ezt mindenki maga dönti el, hogy csak olyan aki dug, csak olyan akit dugnak, vagy szereti felváltva is csinálni. Senkire nem lehet erőltetni egyik szerepet sem, ha nem akarja.
2020. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%

Nem volt akkora sokk, mint amit az átlaglibsik éreztek, amikor a Jobbik belépett az összefogásba. Ugyanis az az egész libbant értékrendet hiteltelenné tette, ez pedig egyetlen emberről szól: Szájerről.

De legalább kibukott a libsik valódi énje, akik azonnal átmennek homofóbba, amint abból politikai tőkét lehet kovácsolni.

2020. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Most lelőttétek a poént. Ők még nem tudnak semmiről, mert a lakájmédiából tájékozódnak és imádják, ha hülyének nézik őket.
2020. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy uni.
2020. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
4: Borkai, Szájer a jéghegy csúcs. Ez nem erről az egy emberről szól, hanem arról, hogy a fidesz politikája képmutató, eljátsszák a keresztény-konzervatívot a szavazatokért és a pénzért, a valóságban meg másként élnek. Számos ilyen ügy lehet még, de azzal, hogy prominensek ezzel lebuknak, már lehull az álarc.
2020. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

7-es

Hagyd, egységsugarú fidesz hívőként ő ezt úgysem érti. Máris terelt.

2020. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Igen ettől lett az ellenéknek értelmes programja, ja nem...
2020. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%

Én arra ébredtem, hogy a balliberálisok ismét megmutatták valódi énüket.

Ugyanis: Szájer tettével nem tudok azonosulni, azt megértem, hogy a balliberális emberek számon kérik, hogy hékás, nem ezt mondtad ám eddig. Ez okés, jogos.

Csak hát az a helyzet, hogy Szájer azonnal lemondott. Innentől kezdve NINCS mit számon kérni.

Bezzeg 2006- ban az itt károgók nem kérték számon Fletót, ugye?

Ott is kibukott, hogy átvertek mindenkit, ráadásul tönkretette az országot, CSAK ÉPPEN esze ágában sem volt lemondani!!! Inkább szétverette a tüntetőket. Ez persze ott balliberális oldalon teljesen rendben van. Mégegyszer mondom, Szájer azonnal lemondott, Fletó azonosító nélküli rendőrterrort alkalmazott.

2020. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!