Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szájert lehetséges, hogy...

Szájert lehetséges, hogy szándékosan behálózták?

Figyelt kérdés

Az EU két országot akar jelenleg kicsinálni: Lengyelországot és Magyarországot.


Fura mód a spontán megjelenő rendőrök, akik rajtaütésszerűen berontottak a helyiségbe, magyar és lengyel politikusokat találtak.


Ezek mellett Szájernek drog volt a táskájában, amit simán beletehetett valaki (ha előre meg volt szervezve az egész).


És mindezek mellett az eresz alatt is már várták az érkező embereket.



Ezzel a feltételezéssel NEM Szájert akarom tisztára mosni! Amit tett, az az ő felelősége, az ő erkölcsi bukása stb... stb...


A kérdés az, hogy elképzelhető, hogy meg volt szervezve az egész előre, hogy bosszút álljanak Lengyelországon és Magyarországon a vétóért?



2020. dec. 2. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Na, idáig olvastam: "Az EU két országot akar jelenleg kicsinálni: Lengyelországot és Magyarországot." Ennyi elég is volt a propagandából...
2020. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez nyilvánvaló. Ezt mindenki tudja, én is látom ám ezt, pedig nem vagyok fideszes. De hát így járt...
2020. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem kizarhato a feltetelezes.


De igazabol sztem lenyegtelen. A jelenletevel mindenkepp torvenysertest kovetett el es megbukott, mint konzervativ politikus.

2020. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Még jó hogy rajtaütöttek. Szomszédok hívtàk a rendőröket. Ebben semmi durva nincs, leszámítva hogy Belgiumban elég szigorú Covid-korlátozások vannak érvényben.


Az a politikus aki ebbe belemegy (buzzancs gangbangbe) az meg is érdemli.


Én nem sajnálom egyáltalán, sőt!

2020. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Igen, Soros meg a gyíkemberek.
2020. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, de a lényegen ez nem változtat. Csak sajnos a fideszesek már kezdik is ezzel mosdatni, és ezzel el lesz intézve a dolog.
2020. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Lol. Az elképzelhető, hogy lenyomozták hol van és amikor "jókor volt jó helyen" , akkor razziáztak, de ezek az összeesküvés elméletek , hogy kelepcebe csaltak egy pár kívánatos anuszrozsaval és drogot rejtettek a táskájába teljesen abszurd
2020. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem azt feltételezni, hogy lenyomozták és olálkodva várták, hogy roszkor legyen rossz helyen sokkal abszurdabb, mint azt feltételezni, hogy valaki elhívta a gangbangbe, ahol a rendőr razzia előtt szándékosan ekit tett a táskájába.

2020. dec. 2. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Hülye volt mindenképp.

Ha saját akciója volt azért, ha csőben húztak azért.

Háború van, aknamezőn nem sétálgatunk.

2020. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Neked írónak kéne lenned, olyan fantáziád van! Mi lett volna akkor, ha ellenzéki politikusokat találtak volna azon a szórakozóhelyen? Akkor biztos azon járna az agyad, és évtizedek múlva is azt emlegetnéd.
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!