Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áldás, vagy átok a közterületi...

Áldás, vagy átok a közterületi ingyenes parkolás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Áldás
Átok
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Parasztoknak aldas, mert most az osszes autoval fellehet jonni Pestre villogni ... Pesti lakosoknak atok, hogy minek jon ide a sok suvernyak, miert hiszik ez itt Eldorado?
2020. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igaz, hogy könnyebb emiatt autóval sőt. Mert nem lehet parkolni emiatt kell pontosan tömegközlekedni, ezt nem érti a hülye orbánja aki ott áll meg ahol akar.
2020. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átok, a belvárosban élek és káosz van. Csomó autó áll szabálytalanul, egymás hegyén hátán mindenki... Rossz a helyieknek, rossz azoknak, akiknek tényleg kell kocsi (pl alig tudtak megállni nálunk az ikeások, vagy a vízvezetékszerelő), szóval van akit ez a munkájaban is akadályoz, egyedül azoknak jó, akik a parkolási díj miatt nem jártak kocsival, tehát jó eséllyel nem volt nekik létszükséglet és szeretnek úgy 20 percig keringeni amíg helyet találnak.
2020. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan az a szint, mint a "megállítjuk a gravitációt". Azt hiszik, nekimehetnek a fizika törvényeinek is.


Amikor még nem volt ez a ingyen parkolósdi, a fizetési övezetben, hogy példát mondjak, egy adott időpillanatban három kerületre (Nyugati körül) volt összesen kettő darab, ismétlem kettő darab épp üresen álló parkolóhely. Le lehetne nyugodtan légifelvételről számolni. Eddig is irgalmatlan káosz volt, és eddig is húszperceket keringtek. Most erre a még kettő darab üresen álló helyre hatalmas nagy kegyet gyakorolva meghirdették, hogy fű, fa, virág, muskátli jöhet majd be az agglomerációból százezerszámra parkolni. Hát nem jött össze nekik. Én nem tudom, mégis mire számítottak, akik bejöttek ide cirkulálni?


De azt azért meg tudták csinálni, hogy fél órákat álltak a tömött trolik is a káoszban meg a vesebetegekért igyekvő betegszállítók. És nem vagyok egy kényes ember, de több alkalommal is olyan tömény füstgáz terjengett némelyik szűkebb utcában, hogy meg lehetett fulladni. Körben állt a dugó a háztömbök körül, se előre, se hátra.

2020. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem is az a tapasztalatom, hogy borzasztó az egész. Ma 50 percig kerestem a házunk környékén parkolóhelyet, de nem találtam, kb 600m-re volt az első szabad hely
2020. dec. 6. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem xar mert az utcánkba nem tudok parkolni, pont a kamerám nem lát rá és akkor szomorú vagyok mert múltkor valami kulcsot dugtak bele én kiszaladtam a csávók meg el és nem találtam meg őket. Elmentem boltba, nem volt helyem a ház előtt 10 percenként leskelődtem, alig aludtam. Wi-fi fedélzeti kamera meg csak 10 méterről fogja a jelet.
2020. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előtte sem volt sokkal jobb. Mindenki szeretne a cél épület bejárata előtt leparkolni. 50 férőhelyes parkolóba 70-en akarnak leparkolni. Maradék 20 csak köröz, tolatgat, forgolódik, akadályozza a többi közlekedőt. 500m-re található parkolóba csak pár autó állt. Még az ingyenesség előtt legalább aki végzett a dolgával azok azonnal indultak tovább. Gyakrabban szabadult fel üres pakolóhely. Jelenleg az ingyenesség miatt valaki leparkol reggel és délig vagy estig csak ott áll.
2020. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!