Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszasírjátok Gyurcsány...

Visszasírjátok Gyurcsány érát? Akkor jobb volt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 15:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

10


Ha ilyen remekül kigyűjtötted a Gyurcsány dolgait, kérlek ugyanígy tedd meg az Orbán családdal is.Orbán apukájról, a lányáról,vejéről,barátairól akik mint állami megbízásokból gazdagodnak.És ha nem találsz semmit akkor ott már a te értékítéleteddel van komoly baj, illetve elvakultságból inkább becsukod a szemed.:)

2020. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
#11 Aha, értem. Szóval nem tudsz semmit szólni az ellen hogy bizonyítottam egy hazugságodat, marad ez a kínlódás.
2020. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Amit Orbánék megengednek maguknak a kormányzásuk alatt, arra soha nem mertem volna gondolni. Főleg az idei év felháborító, sorra hoznak olyan döntéseket, hogy nem hiszem el, hogy ilyen létezik és tényleg képesek megtenni. Már rettegek, mi lesz a következő lépésük.

Gyurcsány ennél beszámíthatóbb volt. Legalább nem éltünk állandó félelemben.

Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom írni,de: már visszasírom! Nem volt jó, de Orbánnál 10000000000% jobb volt!

2020. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
De jó is volt hitelekből élni,miközben hülyének nézte az egész országot.
2020. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert most véletlenül sem ez megy, ugye?


Kínai hitel -hogy egyéb dolgokat ne említsünk-, és változatlanul, sőt még jobban hülyének néznek minket, és úgy is kezelnek.

2020. dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Most sokkal rosszabb a helyzet, mint Gyúrcsány idején. Ő nem akarta kivezetni az országot Európából, nem harcolt a "rothadó nyugat" ellen, nem udvarolt a posztszovjet diktátornak.
2020. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

#16 Nem, persze, gyurcsány nem tett ilyeneket.

Csak meghívta a házába vendégségre Putyint, majd kiskutyát vitt neki amikor ő ment ki hozzá látogatóba. A párttársaival csak egy 20 éves szerződést írtak alá Putyinékkal a gázszolgáltatásról még 1995-ben, már akkor előnytelenül Magyarországra nézve.

Gyurcsány nem feküdt be senkinek, á nem, csak eladták ami mozdítható volt az országban idegeneknek és csak évente többször emelték meg a rezsiárakat a külföldi tulajdonba párttársai által privatizált rezsicégek tulajdonosainak általuk szerződésben megadott garantált nyereséggel együtt ahányszor csak akarták. Ezért fizethettek a magyarok a kerestük arányában jóval többet a rezsiért, mint más országokban.

Meg hát nem gyurcsány volt az aki minden beavatkozás nélkül hagyta, hogy a bankok devizaALAPúÚ hitelezésbe vigyék bele a lakosságot, az állami yszektort, nem ő volt az aki széttárta a kezét, hogy nincs mit tenni a bankok elárverezhetik a devizaválságban az adósok ingatlanait szabadon.

Nem, tényleg nem harcolt a nyugat ellen, befeküdt nekik mindenben és hagyta hogy azt csináljanak az országgal amit akarnak.

2020. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16%

minek mindig ezt a piócát hasonlítjátok a mostanihoz?


nem , nem volt jobb sokkal sz.arabb. Most sem olyan jó de összehasonlíthatatlan

2020. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Azért kell összehasonlítani mert most megint gyurcsány van azoknak az élén akik kormányra akarnak kerülni. Ha gyurcsány és társai már nem lennének szereplők a választáson, akkor nem is foglalkozna velük senki.
2020. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%

egyáltalán h volt olyan retradált a magyar nép h Gyurcsányt megválasztotta én inkább ezt nem értem. Szégyen

Attól fuggetlenul h csomo hulye döntést hoz most a fidesz azért van 1-2 jó lépés is.

Egyedűl a munkanélkuliséggel és vendéglátással kapcs ban kellene noemális döntést hozni az elég nagy baj a manapság.

Persze a covid al kapcs.ban is hulye döntéseket hoz többségében, de nem tudjuk h a többi párt ezt hogyan kezelne

2020. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!