Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Négy gyerekes, egyedülálló...

Négy gyerekes, egyedülálló anyaként milyen autó vásárlást támogató programokat ismertek?

Figyelt kérdés

2021 év első felében szeretnék venni egy hét személyes autót és az érdekelne, hogy tudtok-e egy állami vagy szervezeti segítségről. Már többször is utána kerestem ennek a lehetőségnek és egyedül az állam által felajánlott programot találtam nagy családosok számára. Egy hét személyes Dacia-t találtam ami megfelelő lenne számunkra. Viszont a voltférjemmel idén tavasszal elváltunk és egyedül vagyok a négy gyermekemmel, tehát szerintem erről a lehetőségről lecsúsztunk. A legnagyobb gyerekem 17 éves míg a legkisebb 7. Januártól 8 órás műszakban leszek. Idén még csak négyben vagyok, tehát biztos munkám van. Tudtok valami alternatívát vagy család segítő programot ezügyben?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. dec. 11. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétel, hogy házas legyél. Annyi az elvárás, hogy legalább 3 gyermek után kapj családi pótlékot.
2020. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez A családsegítő program, az állami segítség.

Most komolyan azt kérdezed hogy van-e még EZEN FELÜL más ahol kifizetik helyetted a 7 személyes autó árának egy jelentős részét?

Nem, nincs ilyen.

Mégis mi az ami miatt ne tudnád ezt az állami támogatást igénybe venni?

2020. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2020. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
2020. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Ne haragudj, ha a helyesírási hibáiddal kezdem, de nekem bssza a szemem:

néggyerekes - egy szó

autóvásárlást - egy szó

hétszemélyes - egy szó

utánakeres - egy szó

hétszemélyes - egy szó

nagycsaládos - egy szó

hétszemélyes - ismét egy szó

volt férjem - két szó

családsegítő - egy szó


Mivel a politika rovatban tetted fel a kérdésed, el szeretném mondani saját tapasztalatból, hogy a 17 éves gyermeket te már sehova nem furikázod. És valahol irreálisnak érzem az orbán kormány azon törekvését, hogy a helyesírásoddal, mentális képességeiddel, és a gyermekeid számával arányosan Bármilyen támogatásra jogosult legyél.

De ez -- tudod --- az én igazságérzetem.

És mindaz, amit el lehet mondani a mai magyyarországról.

2020. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

#5 "És mindaz, amit el lehet mondani a mai magyyarországról."

Így van. Szépen megmutatja miért is nem szabad belekötni másnak a helyesírásába és abból az illető mocskolásába belekezdeni.

Csak megjegyezném, hogy nem magyyarország - mert nekem meg ez szúrja a szememet, hanem Magyarország.

És nem, nem kötök bele a helyesírásodba, én is nagyon sokat vétek írás közben. Azzal van gondom, hogy te ezt tetted és ez alapján a személyt próbáltad meg leminősíteni.

2020. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Az 5os csak egy okoskodo budos bunko. Otthon ul a kis lakasaban a proli, aztan azt nezi ki hogyan ir, amikor o maga is ugyanolyan bohoc.


Szallj le a magas lorol.


Es egyébként az negygyerekes es nem neggyerekes. Osszetett szó, nem olvad ossze a ket gy.


Ki a faszt tamogasson az allam ha ne egy negygyerekes elvalt asszonyt? A ciganyokat?

2020. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

5., legalább légy következetes. Ha már néggyerekes, akkor naccsaládos.

Meg persze orbán és magyyarország...

2020. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
9. Mármint ötösként írtad ezeket. Úgy látszik, nemcsak a helyesírással, de a számokkal is hadilábon állsz. Mindez nem is lenne akkora baj, ha nem lennél olyan bicskanyitóan nagyképű.
2020. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a troger, hogy jatszod itt a nyelvtanzsenit. Allitasod szerint te elvarod hogy helyesen irja le a negygyermekes szot, aztan te leirod ezt totalisan helytelenul.


Egy budos nagy elettelen proli vagy. Menjel ki a konyhaba igyal egy kavat, aztan az ablakon kihajolva szivj el egy bagot es gondolkodj el, hol es miert lettel te ekkora bohoc..

2020. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!