Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Hogy lehet, hogy...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Ellenzékiek! Hogy lehet, hogy az elmúlt 10 évben az ellenzéki pártok közül egyedül Gyurcsánynak sikerült jelentős szavazótábort összekaparnia?

Figyelt kérdés

Érdekes dolog ami az ellenzéken belül megy, az biztos.

A 2010-es években még Gyurcsánnyal senki sem szövetkezett volna, mégsem sikerült kitenni a politikából az öszödi szófosót. Nincs az ellenzékben még egy ilyen karizmatikus személy, nem tudtak kinevelni ilyen embert. Mostanra már oda jutottunk, hogy még nem volt olyan erős ellenzéki párt, mint napjainkban a DK.

Kérdésem: milyen szájízzel fognak össze az ellenzéki pártok a böszmével azután, hogy gyakorlatilag úgy volt képes szavazótáborát növelni, hogy Magyarország legszégyenteljesebb miniszterelnöke volt? Ti, mint ellenzéki szavazók, milyen szájízzel szavaztok az ellenzéki összeborulásra, ahol Fletó pártja a legerősebb?

Igaz-e a mondás, hogy még az ördöggel is szövetkezünk, csak takarodjon a zOrbán?



2020. dec. 11. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a több mint egy órája tartó, hatalmasnak mondható csend minden szónál többet mond!
2020. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Térdelnek,a szájíz meg a reggelitől függ.

Ezek abból megmondják a sirályuknak.

2020. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

#2-nek:


Már alig vártad hogy lecsaphass, mi? XDXDXD

2020. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az értelmes kérdésekre már nehéz válaszolni, több befektetett erőt/munkát igényel. Könnyebb pl. azt mondani, hogy Orbán monnyon le, O1G, diktatúra... :D
2020. dec. 11. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én másra gondoltam.


"Igaz-e a mondás, hogy még az ördöggel is szövetkezünk, csak takarodjon a zOrbán?



A válasz hiánya egyértelmű. Mert a válasz: igen.

2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, de egy DK-s szavazónak nem ördög Gyurcsány. Az öszödi beszéd egy igazságbeszéd, Gyurcsány pedig maga Isten... kétszer.
2020. dec. 11. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ellenzékiek, sőt a fideszesek jó részének sem maga az ördög, csak égő lenne nem azt mondani amit a környezetük hallani szeretne!


Hallottam én már fideszes szájából azt, hogy: "lehet hogy jobb volt". XD

Nekem csak azért merte beismerni, mert tudta hogy párttag vagyok.

2020. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rég rossz ha ez igy van.
2020. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!