Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Mi Hazánk Mozgalom szerint szegregálni kellene a roma gyerekeket az iskolákban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 22:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%

Általában csak a liberálisok szerint nem kellene szegregálni.


Akinek van tapasztalata, netán maga is szuper "integrált" osztályban tanult, az nem ellenzi a szegregációt.

2020. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%
Itt is csak a száj nagy de lépni nem fognak, lásd Miép és Jobbik.
2020. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
A Fidesz szerint sem kellene szegregálni.
2020. dec. 20. 22:36
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek. Az iskolák egy részében már órát sem lehet normálisan tartani miattuk. Ha a gyógypedagógia sikeres és elfogadott, akkor a szegregált oktatás is az kell hogy legyen.
2020. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
28%
Szüleiket is?
2020. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
73%

Ahova én jártam általános iskolába, ott az igazgató elég hamar kirugdosta a cigányokat, csak indok kellett.Azt nem volt nehéz találni.


Persze,a magyar szülők nyomásgyakorlása is kellett ehhez.



Pedig, akkoriban, amikor én jártam oda, a sok bolond liberális fújta a passzát szelet, jobban, mint most.

2020. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Támogatom. Én Nógrád megyei vagyok, általánosban kb semmit nem lehetett tőlük tanulni, folyton beszéltek órán, beszólogattak a tanárnak stb. Persze Gulyás Márton meg a többi libsi egyből azzal jönne, hogy "jaj szegény romák, nem kapjak meg a kellő oktatást, kitaszítják őket, ez rasszizmus". Javaslom nekik, hogy költözzenek 2 hétre Nógrád vagy Borsod megyébe.

Persze vannak romák, akik tényleg tanulni akarnak, netán még egyetemre is mennének, de sajnos a nagyrészük (kb.: 92%) rossz hatással van a magyar fiatalokra.

2020. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem a romákat kell szegregálni. Azokat kell kivenni az osztályból, akik megakadályozzák annak normális működését, ellehetlenítik mások tanuláshoz való jogát. Az, hogy ez az esetek 95%-ban roma származású gyerek, nem lehet mit tenni.
2020. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8 válaszolóval értek egyet.Azokat kell kivenni akik miatt a többi nem tud tanulni.És amúgy nem tudom merre milyen világ van, de pld itt felénk a múltkor egy magyar középiskolás szurkálta meg a tanárt...Szóval erre mit lehet írni? Szegregálni kéne az elmebeteg gyerekeket is.Komolyan horror ami ma már megtörténhet.
2020. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%

Korábban el kell kezdeni, már az óvodában.

A gyerekem óvodájába egyetlen kezelhetetlen cigány gyerek járt, verekedett, ocsmány módon beszélt, legutóbb majdnem kikarmolta egy gyerek szemét.

Csak agresszív megnyilvánulásai voltak.

Hónapokig tartott, mire végre sikerült másik óvodába átrakatni, ehhez kellett a szülők többségének az összefogása is. Nem hagytuk élni az óvodavezetőt és minden alkalommal rendkívüli értekezletet hívattunk össze.

Ezek ráadásul nem is helyben laktak, szomszédos településről szabadították ránk. Végül visszakerült oda ahonnan jött, de így is túl sokáig tartott.

2020. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!