Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Szakszervezeti Szövetsé...

Magyar Szakszervezeti Szövetség Nőtagozata bocsánatkérésre szólította fel Novák Katalint a vérlázító kijelentései miatt. Meddig ülhet még a székében?

Figyelt kérdés
"A dolgozó nők többsége nem azért jár be hajnalban a munkahelyére, mert éppen megvalósítja önmagát. Egyszerűen nincs más választásuk."
2020. dec. 21. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Az egész csak arról szól, hogy tudatosítsa a népben, hogy Novák Katalin és Varga Judit 2 különböző személy. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, akiben az ügy kirobbanásáig ez nem is tudatosult.


Ugyanúgy néznek ki, ugyanúgy nem csinálnak semmi érdemlegeset, csak marketing célokat szolgálnak. Most lett egy ügy, ami miatt egyszerre kerültek címlapra, és kiderült, hogy a kettő nem ugyanaz. A fene figyelte a neveket...


Lassan lecseng, és elfelejtjük, és az élet megy tovább.

2020. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Jelentéktelen csinovnyik Novák Katalin.
2020. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egészből engem az érdekel, hogy melyikek azok a szakmák, ahol egy nő kevesebbet kap mint egy férfi?
2020. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!