Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki miben változtatott az...

Ki miben változtatott az életén a vírus okozta válság kapcsán?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Amit tudtam nem nem változtattam. Nálunk közterületen nem mindenhol csak pár utcában kötelező a maszk így nem hordom csak a boltban napi 5 perc.

Többet vagyok otthon, mily meglepő.

De nyaralni idén is voltam ezt nem hagytam ki csak nyilván "zöld" országot választottam.


Már várom a helyzet végét de egy biztos, BEOLTATNI NEM FOGOM MAGAM. inkább harcban essek el de hogy be nem oltatom magam az 10000000000000000%.

2020. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenen, de sajnos nem önszántamból.


Korábbi napirendem:

5:50 ébredés

7:00 edzés valamelyik edzőteremben

9:30 munkakezdés

11:30 valahol ebéd

17:00 munka vége

20-22:00 valamilyen program, pl.: mozi, találkozó ismerősökkel, meetupok, stb



Most:

9:00 ébredés

9:30 munkakezdés

17:00 munkaidő vége

19:00 rohanni valamit bevásárolni

Netflix hajnalig

2020. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meddig tarthat ez így?

Szájmaszkban fogunk járni életünk végéig? Nem nagyon beszélnek erről,de lehet ennek realítása?

2020. dec. 21. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Szájmaszk, kézmosás, sokkal kevesebb kóválygás a városban, más semmi.
2020. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Először is,az elején még volt havonta bejövő pénz, utána nem.

Amióta maszkban kell járkálgatni, legtöbbször kerülöm a helyeket, ahol kell.

Ahol bunkó módon rámförmedtek még ősszel,hogy húzzam fel a maszkot az orromra is(nem ellenkeztem, csak lassan tudtam véghezvinni, mert még a szemüveget is le akartam venni), oda azóta nem járok.

Városban nem tudok normálisan enni, mert eddig mondjuk lehetett az, hogy bementem 11re ügyeket intézni, stb, majd félúton megéheztem, beültem valami olcsó kajára(bevásárlóközpontok étkezdéi), majd folytattam az utat.


Most meg? Annyi mennyiségű kajával kell beérnem, amit itthon be tudok lapátolni a számba, utána meg már utcán is a maszkot kell viselni, mert még lassan az evésért is megszólják az embert.


Ismerőssel találkozni nem tudok, mert az abból állna, hogy beülünk egy étterembe egy pohár víz/narancslé/meggyszörp/egyéb üditőre és beszélgetünk.Most meg sétálgathatnánk kint a hidegben, széjjel fagyva.


És talán lehet realitása a dolognak. Annó azt mondták, majd a nyár megoldja a gondot. Hát nem. Ősszel jön a második hullám. Jött.

Most meg még a karácsonyt is széjjelrombolják a vírus miatt.

Most az van talán, hogy a védőoltástól várják a megoldást, de már rebesgetik, hogy hiába a védőoltás, a maszk marad.


Ha már máshol szétbarmolják a karácsonyt, meg még a szilvesztert is, akkor elég komoly lehet a helyzet. Azonban addig, ameddig nem látják sokan azt, hogy a kórházaknál már hegyekben állnak a hullatárolók, addig az lesz, hogy "kamuvírus".


Nem vagyok egy bulizós ember, hanem egy otthonülős, tehát engem nem érint az esetleges ilyen-olyan hely bezárása(kocsma, disco, konditerem), de az én otthonülős életmódomba is befurakszik az egész helyzet. Már nekem is rossz.


Talán nyárig, de utána ugye jön az ősz, kezdődik minden előről. És vannak helyek, ahol már harmadik hullámról beszélnek. Lesz akkor 65. hullám is?

2020. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!