Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miniszterelnöknek?

Jakab Péter miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Megnéztem néhány beszédét, és engem meggyőzött.


Persze ebben az is benne van, hogy jeleneg Borsodban élek, és ő is innen származik. Jakab Péter kiválóan ismeri az itteni helyzetet. Tudja, hogy szegénység van ebben a megyében, hogy egyesek itt rabszolgamunkát végeznek. Vona Gábor óta ő az egyetlen politikus, aki le tud ereszkedni a néphez, és meg tudja érteni, hogy min mennek keresztül egyesek.


Szóval én a Jobbiknak szorítok.


2020. dec. 21. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
A múltja túl hiteltelenné tette.
2020. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy még álmos fideszes troll kérdező?
2020. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Hajrá Jakab!!
2020. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Csak hőzöngeni tud, tipikusan az az ember, aki mindenben meglátja a hibát, de ő maga semmit sem képes tenni.
2020. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

Ez Gyurcsány Ferenctől függ.

De Gyurcsány valószínűleg a feleségét fogja jelölni.

2020. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
A legtehetségesebb politikus az ellenzéki oldalon
2020. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Jobbik! Megy a szavazat!
2020. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nagyon szimpi a csávó őszinte szókimondása, csak attól félnék, ha hatalomra kerülne, ő is megváltozna...!
2020. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fideszes, bár valamennyire szimpatizáltam a Fidesszel is. Csak a baj, hogy én úgy látom, a Fidesszel radikális változás nem lesz.


Jelenleg ott tartok, hogy amint befejezem a tanulmányaimat, kimegyek külföldre a barátnőmmel a rokonaimhoz, mert ott többet keresnék, mint itt.

2020. dec. 21. 22:14
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Sztem is nagyon tehetséges eszes politikus,aki egyébként tanár és tanított cigányokat is, valóban ismeri a népet.

Egy a baj vele,hogy rasszistának minősíthető kijelentései vannak a múltból ,ami miattnem alkalmas a közös ellenzék képviseletére, mert annak szélesen vett támogatottságra van szüksége.

A radikális,de nem szélsőséges jobboldalon abszolút király lehet a jövőben. ha finomít a zsidó és cigány retorikáján akkor még vállalható is lenne teljs mértékben, mert jól látja a cigányproblémát, csak a mainstream gondolkodás nem szokta meg az őszínte beszédet. Ez vonatkozik a zsidós dolgaira is. Nagyon erős a zsidók érdekévényesíítő kéépessége és azt nehéz áttörni, pedig van némi igazsága a zsidók túlzott érzékenységében.

Idővel,ha próbálja ezeket a problémákat témában tartani,de kisebb éllel, akkor a közgondolkodást is formálhatja.

Ezek érzékeny témák nem lehet fejjel menni a falnak,de mindenképp érdemes vitázni róla.

2020. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!