Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vettem észre, hogy nincs...

Nem vettem észre, hogy nincs szájmaszkom. Kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés

Drogériában voltam vásárolni, nem találtam amit akartam. Észre vettem akkor 1 percet voltam bent maszk nélkül, és kimentem az autóba a maszkért. Aztán elmentem egy másik drogériába és ott se találtam semmit akkor vissza mentem. Nem szóltak semmit hogy miért nincs maszkom, de mikor másodszor vissza mentem akkor már rajtam volt a maszk.


Kivagyok tisztára idegileg hogy most büntetést kapok. Nagyon félek.


2020. dec. 22. 16:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem kaphatsz.
2020. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Imádkozz, hogy le legyen róla biztonsági kamerás felvétel.
2020. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De csak 1 percet voltam bent. Mindjárt kimentem
2020. dec. 22. 16:48
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
A kamera mindent lát.
2020. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Most mit tegyek? Menjek vissza?
2020. dec. 22. 16:50
 6/28 belapus ***** válasza:
90%
Ahhoz, hogy megbüntethessenek, be kell, hogy azonosítsanak.Valószínűleg a bolt nem fog ezzel foglalkozni ( ha van is felvétel róla ), mert akkor ők is büntetést kapnának.Az ő felelősségük lett volna, hogy ne mehess be maszk nélkül.
2020. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Persze, többszörös gyilkossági kísérlet miatt akár életfogytiglant is. 😀

Amúgy viccet félretéve, ha ott nem szólt és büntetett meg senki, akkor semmi sem lesz. Nincs erre senkinek kapacitása szerencsére visszakövetni. Én volt, hogy pont szájkosarat mentem be a boltba venni, mert elfelejtettem és nem volt abból sem probléma.

2020. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Én biztosra mennék és visszamennék!!
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. A boltosoknak is a fasza tele van a hülye intézkedésekkel
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De Jézusom elfelejtettem. Én védekezek, csak most valahogy elfelejtettem felvenni a szájmaszkot. Megkérdeztem hogy van e ez és ez és akkor jutott az eszembe hogy hoppá nincs maszkom. Azonnal rohantam az autóba maszkért. Még boldog karácsonyt is kívántak nekem
2020. dec. 22. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!