Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek orbán fél vagy...

Szerintetek orbán fél vagy nevet, amikor meghallja az, hogy ellenzéki összefogás?

Figyelt kérdés
Gondolom direkt terelte össze őket. Ebből kifolyólag én nem igazán gondolom, hogy tart tőlük. Bár a fene se tudja. Viszont a választási törvény módosítás meg mást mutat. Olyan kettős az egész. Nem is értem miért érte meg ez neki.

2020. dec. 22. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Orbán kezd öntelt lenni, talán tanulhatott volna az önkormányzati választásokból, remélem most végleg pofára esik!
2020. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a baj szerintem, hogy ugyanaz a szr ellenzék próbálkozik évek óta. Én nem igazán hiszem azt, h addig lesz változás, míg mindig ugyanazok próbálkoznak.
2020. dec. 22. 21:33
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Majd addig módosítják a választási törvényt.
2020. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
orbán nem érzi a rá leselkedő veszélyt, pedig a veszély már létezik, csak orbán úgy elvan telve magától hogy azthiszi nem tudják kiszorítani a hatalomból. Pedig nagy rá az esély hogy menesztik.
2020. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Összefognak. Együtt kampányolnak. Nyerhetnének. Majd egy hónappal a választás előtt törvény módosítás. :D amelyben már nem tudnak közös listával indulni.
2020. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

#2 igen, orbán ezért magabiztos, de bármi lehet a vírushelyzet kezelése akár felrázhatja az embereket


akkor meg a csak a csalás marad, ami valljuk be kitelik tőlük

2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Már belső viszály is gyengíti az orbán tákolmányát, ennek már vannak jelei.
2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Még ez se kell feltétlenül. Elég ha a bejutásit megemelik 10%-ra. Úgy 6 pártnak 60%-ot kellene elérni. Mondjuk akárhogy átírhatnak akármit és a levélszavazatokkal is csalhatnak. Nem hiszem, hogy ilyen értelemben demokratikusan leváltható. Bár ki tudja
2020. dec. 22. 21:41
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Orbánék majd tovább modosítgatjáka választási törvényt


szerintem választási csalásra készülnek

eddigi választásokat is ugy nyerték meg

2020. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha ekkora csalásra vetemedik orbán az az uralkodása végét foja jelenteni.
2020. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!