Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt akinek számít...

Van olyan párt akinek számít az egészséges életmód, környezetvédelem, élhető városok? Ilyen rétegpárt nem kellene?

Figyelt kérdés
Nyilván ez csak egy réteg lehet, tisztában vagyok vele hogy az emberek egy nagy többségének az egészséges életmód szitokszó. Pedig nem azt értem alatta hogy SOHA nem cigizzen, soha ne egyen kolbászt szalonnát, ne legyen túlsúlya, hanem azt hogy ne kelljen egész évben a nyaralást várni, az ember ne csak a nyaraláson hanem a lakóhelyén is érezhesse jól magát a mindennapjaiban, legyenek lehetőségek helyben is kikapcsolódni nap mint nap. Ezen kívül a munkakörülmények legyenek olyanok hogy az ember ne egy lecserélhető biorobot legyen.

2020. dec. 23. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg most vezették be a kétpártrendszert. Még ha lenne is ilyen, mostantól aktivistáknak hívják őket, nem pártnak.
2020. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hol vezették be? Tudsz idézni? Vagy linkelni? Sajnos több 10 oldalt elolvasni nincs időm de ha valami rövidebb cikk lenne megnézném.
2020. dec. 23. 16:04
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
37%

Itthon.

Már csak a fidesz és az örök ellenzék maradt.

Az ellenzéknek nincs azon kívül programja sajnos hogy "válcsukle", így esélytelen hogy nyernek.

A fidesznek meg azért nincs programja mert így is rájuk szavaznak. Ha nem ígérsz meg semmit nem tudsz hazudni

2020. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy itthon :) Csak azt nem tudom hol lehet elolvasni ezt a "bevezetést"?
2020. dec. 23. 17:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!