Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottál már viccet vagy...

Hallottál már viccet vagy tanmesét a COVID védőoltásról?

Figyelt kérdés
Mert én már igen! És bizony ez is belpolitika. Ez a nép, az istenadta nép hangja.

2020. dec. 26. 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Két fehéregér találkozik a Józef körúton.


---Szevasz komám! Te beadatod magadnaka covid-19 elleni védőoltást?


---Meg vagy őrülve? Még le sem záródtak le az emberkísérletek!

2020. dec. 26. 12:23
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az egész COVID egy rossz vicc. Tavaly december óta figyelem a pályafutását, egy másodpercig nem gondoltam volna, hogy ekkora hiszti lesz belőle.
2020. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Nekem azért voltak megérzéseim. Már 2 éve lebegtették az új világgazdasági válság berobbanását . Amikor már az úgynevezett állítólagos első hullám megtörtént akkor már tudtam hogy ezt nem ússzuk meg

2020. dec. 26. 12:27
 4/7 A kérdező kommentje:

Beteg az orvosnál:


---Doktor Úr! Könyörgöm mondja meg mikor érkezik a harmadik hullám?


---Honnan tudnakam? Én orovs vagyok! Kérdezzen meg egy politikust!

2020. dec. 26. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Amióta beadattam magamnak a vakcinát, már nem is fáj a fejem, egyik se a háromból.
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Én mesét vagy valami hasonlót hallottam a helyi városi tvben még tavasszal. Röviden a lényeg ahogy emlékszem:


Arról szólt, hogy van egy boltos csaj aki hordja az időseknek a dolgokat hogy ne kelljen menni sehova (talán a nagyszülei) aztán egy nap kap a bácsi egy kaparóst, amit le is kapar de előtte megpuszilja az aprót, ahogy szokta, amin persze rajta van a korona. Aztán kórház és pár nap alatt meghal, az 5.000ftos nyereményt már sose váltotta ki.

2020. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!