Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány az átlagemberekne...

Ha a kormány az átlagembereknek a kínai vagy az orosz vakcinát engedélyezteti, saját kontóra lehet venni a nyugati vakcinák valameltikéből is?

Figyelt kérdés
Ez mar kesz politika, es nem arrol van itt szo, hogy melyik vakcina a hatekonyabb. Szuleim, ismeroseim mind beoltatnak idovel magukat. Most meg varjuk, hogy milyenek a tapadztalatok. Az viszont biztos, hogy az oroszbol vagy a kinaibol nem kerunk.

2020. dec. 26. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valamelyikéből*
2020. dec. 26. 13:56
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Dr. Falus Ferenc az Egyenes beszédben azt mondta, hogy ez nem olyan, mint amikor választhatsz a sárga, a kék meg a zöld cukorka közül. Ő elvileg egy magas rangú (tiszti)főorvos volt, tehát bepillantást enged a szakmai gondolkodásba. Ha ellenzéki is jelenleg a doktor úr, akkor is elgondolkodtató.
2020. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanazt a löttyöt gyxártják mindenhol...Ne legyél már naív...
2020. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet. Egyébként nem is ajánlom, a nyugatit nem valószínű, hogy túlélnéd.
2020. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4)?? Akkor 1 millio amerikai meg fog halni nem sokara. Őket mar beoltottak.
2020. dec. 26. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerencsére én Erdélyben élek, és itt a megbízhatóbb, nyugati vakcinát teszik majd elérhetővé.


Több magyarországi barátom, családtagom azt tervezi, hogy itt oltatja be magát, inkább kifizeti. Ezt javaslom neked is.


Persze nem tudom, mi lesz a pontos törvényi szabályozás, de szerintem ha megelőzöd a magyarországi orosz oltást bárhol külföldön, egy megbízhatóbb nyugatival, és ezt igazolni tudod, akkor utána már nem fognak arra kényszeríteni, hogy duplán oltasd be magad.


Szerintem ez lesz a járható út azoknak, akik tartanak a nem megfelelően tesztelt orosz és kínai gyártmányoktól: egyszerűen kifizeted és beadatod külföldön, és amikor otthon oltatnának, jelzed és igazolod, hogy te már

be vagy oltva. A jogi részének persze utána kell nézni a belföldi szabályok szerint.

2020. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Öreg szovjet-magyar testvériség tiszteletére szovjet elvtársink vakcináit lehet csak fogyasztani! Ha nem így tesztek, paks stop! Interkontinentálnyi rakétácska start!
2020. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
3-as: NEM "ugyanazt a löttyöt" gyártják mindenhol. A vakcinák közti különbségekről itt olvashatsz: [link]
2020. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet,majd ha lesz kellő mennyiségben előállítva.bár gondolom jobban bízol az orosz és a kínai oltóanyagban mint a nyigatiban vagy amerikaiban.
2020. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Végülis az orosz-kínai emberkísérlet már zajlik, élesben. Igaz, átugrottak pár lépcsőfokot, de letesztelik élőben a saját polgáraikon (meg a magyarokon, persze).


Szerintem ne tülekedjetek az elsők között megkapni, de ha pár százezret beadtak, és azok túlélik, akkor szerintem nyugodtan bevehető.


Azt se felejtsd el, hogy ezek az országok csak a saját állampolgáraik életét kockáztatják, nyugatra mindig játsszák a "szépfiút". Szóval Magyarországra, mint EU-tagállamba igyekezni fognak jó vakcinát küldeni, amit előbb kikísérleteznek a saját állampolgáraikon, mint beáldozható kísérleti patkányokon.

2020. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!