Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Kádár...

Mit szóltok hozzá, hogy Kádár volt villáját üldözött keresztények kapták meg?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyszerű döntés volt, mondjuk nem mintha a kormánynak több köze lenne a kereszténységhez mint egy tyúknak, de ezzel a döntéssel én kivételesen egyet tudok érteni, mivel Kádár Jánoson és az ő házán valóban nincs mit emlékezni, az ilyen alakokat jobb lenne teljesen elfelejteni. Ami a legnevetségesebb volt ezzel kapcsolatban, hogy néhány tébolyult kommunista hogy fogadta ezt a hírt, a szekta-féle Munkáspárt oldalán például olyan égbekiáltó baromságokat tudtak leírni, hogy "egy nap még emléktábla lesz a nagyságos Kádár házán" (szabadon idézve). Ezek teljesen idióták, Kádár csak az akkori kommunista őrület kiszolgálója volt, semmi több, mit kéne egy ilyen szervilis alakot így magasztalni, hogy még emléktáblát is kapjon?! Egyáltalán nem érdemli meg. Aztán ott van a szerintem már demens Moldova is, aki egyenesen szobrot állíttatna Kádárnak, továbbá korábban (nem ezzel az üggyel kapcsolatban) szentnek is nevezte. Elment az eszük ennek a néhány megmaradt kommunistának?! Mit gondoltok erről, szerintetek is tébolyultak? Mert szerintem közel állnak a totális tébolyhoz. Az üldözött keresztények sokkal inkább megérdemlik azt a házat, Kádár-emlékház meg maximum pár agyhalott kommunistának kellene, rajtuk kívül a kutya nem tartana rá igényt, a szobrát pedig nagy valószínűséggel már a felállítás napján a legközelebbi csatornába hajítanák.

2020. dec. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Kádár János koszos cipője többet ér mint az egész Fidesz.

Ha ő nem lett volna lehet te se tudnál ilyen barom kérdéseket kiírni ide, mert ő valóban támogatta a családokat.

2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

#1


Szemlőhegyen jártam elkobzott villát láttam...

2020. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülhetsz majd, ha megéred azt az életkort, mint Moldova és olyan kitűnő szellemi képességeid lesznek., mint most neki.

A kérdésre: úgy látszik, vannak jó migránsok is, akik villát érdemelnek.

2020. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én csodálkozom hogy az még állami kézben volt.

Gyurcsány Ferenc annak idején kiprivatizálta magának a fél országot.

2020. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"üldözött keresztények"

Hogy kik???

2020. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!