Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés lehet egy gazdag...

Milyen érzés lehet egy gazdag politikus gyerekének lenni akinek soha semmit sem kell csinálni mert a szülő annyit lopott hogy tizgenerációra elég a pénz?

Figyelt kérdés
Ellenzékben és a Fideszben csak erre van példa szinte.

2020. dec. 30. 09:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

"Milyen érzés lehet egy gazdag politikus gyerekének lenni..."


A gyerekek - általában - mindig többre viszik mint a szülők és ezt el is várják tőlük.

Baromira terhes lehet nekik!

2020. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Jómódúnak, gazdagnak lenni nyilván jó dolog. Nem kell gyűjteni a pénzt, spórolgatni dolgokra.

De a kérdéséhez, ezek a gyerekek úgy gondolják, hogy apu kemény munkával szerezte a vagyont és nekik ez jár természetesen. A gyerek nem feltétlen tudja a pénz hátterét, ő csak élvezi. Felhőtlenül tudják élvezni a vagyont, mert nem tudják mi az a nélkülözés, nem kell nekik a 0-ról kezdeni. Gondolom nem is becsülik sokra.

2020. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Úgy gondolják, nekik ez jár:


"Ekkor szólalt meg Orbán Ráhel először, azt válaszolva, hogy ebédelni szeretnének (már a kávénál tartottak) és, hogy én miért nem tudom tudomásul venni az eredményt, pedig vasárnap az ország 70 % -a szavazott. Azt válaszoltam, hogy nem az eredmény itt a kérdés, hanem a lopás, mert ti loptok, mondtam neki lassan és tagoltan, ahogy ezt tanultuk az édesapjától. Hozzátettem: hol a pénz, hol a pénz? Erre mintha egy kicsit zavarba jött volna Tiborcz István, el –el nézegetett ide-oda, és bár addig egy büdös szót nem szólt a beszélgetés alatt, ekkor a kezével elfelé intve nekem, mint egy kutyának, ennyit tett hozzá:


"Na, menjél szépen haza és fogadd el az eredményt!"


"


[link]

2020. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ismerek pár ilyen gyereket.

Az egyikből orvos lett.

Kettőből drogos ribike, talán meg is halt miatta az egyik drogos.

2020. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

Pokoli.

Soha semmiért nem kell dolgozni.

Soha nincs sikerélményed, hogy az adott dolgot te érted el önerőből.

Nincs értelme gyűjteni semmit, mert a komplett gyűjteményt megveheted azonnal.

A legdrágább termék is unalmas, mert nincs mögötte erőfeszítés, bármi a tiéd lehet. Bármi. Emberek is.

Az emberek viszont csak a pénzedért fognak szeretni, tehát úgy leszel magányos, hogy felszopók százai vesznek körül.

Az unalom arra sarkallja az embert, hogy máshol keresse az izgalmak forrását, ezek legtöbbször az alkohol és drogok.

Vajon miért van annyi drogos celeb? Nem tudják elviselni, hogy nincs életcéljuk és nem köti le őket semmi.

Minek tanuljanak bármit, ha úgyis meg tudnak fizetni másokat, akik megcsinálják a dolgokat helyettük?

Ezzel szemben van egy réteg, ami képes kezelni ezt és még fejlődik is, lásd Jeff Bezos, Elon Musk és hasonlók.

Attól függ, mire is tanították a szülők.

2020. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen érzés lehet, de szívesen kipróbálnám. Szerintem hozzá is tudnék szokni.
2020. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5-ös

Ezt a nagyon szegény nyomorultak szokták írni ahol esetleg egy kis szarért is ki kell dolgozni a belét vagy tanulni évekig.

Na az a mocskos élet.

Nem a milliárdos nemeseké

2020. dec. 30. 10:16
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7: azért van benne valami, hogy ha mindent készen kapsz, akkor nincs miért dolgozni, nincs cél. Elég erős motivációjú ember kell, aki a vagyon ellenére belevág valamibe, amihez pl. kemény tanulás kell
2020. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

Mert csak kétféle ember van: milliárdos és nyomorult. Köztes állapot nincs.

Áhh...

2020. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akinek nincs teljes anyagi szabadsága az nyomorult szerintem, csak a mértéke más. Nem azt mondom nem élhet teljes életet, de alsóbbrendübbet mint egy milliárdos kölyke például
2020. dec. 30. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!