Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új magyar közösségi oldal,...

Az új magyar közösségi oldal, a HunDub a szélsőséges csoportok és összeesküvés-elméleteket hirdető oldalak játszótere lesz?

Figyelt kérdés

A HVG írt egy cikket a HunDub-ról. Abban azt írták, hogy átlagemberek eddig nem igazán használják, az összeesküvés hívők és a szélsőségesek ellenben már el is lepték az oldalt.

[link]

A Vadhajtások, a Facebook által gyűlöletbeszéd miatt kitiltott Toroczkai László, a Mi Hazánk párt és hasonlók aktívak eddig ezen a felületen.



2020. dec. 30. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2020. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, Az új magyar közösségi oldal, a HunDub a szélsőséges csoportok és összeesküvés-elméleteket hirdető oldalak játszótere lesz! Hisz' a HVG is megírta, te pedig onnan tájékozódsz és hitelesnek tartod őket. (...de akkor minek teszed fel itt a kérdést?) :)
2020. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Majd kiderül, azért eddig inkább vicces számomra, hogy a "– A Hundubot tényleg a közösség alakítja, és a hazai közösség mindig kreatívabb, mint néhány külföldi milliárdos"

eddig pedig annyiban merült a ki a kreativitás, hogy lemásolják a facebook felületet, meg nem olvassák át, mielőtt kiteszik(bár ez ma már kezd természetessé válni).


Akinek van erre ideje, hát váljék egészségére. Én a facebook-t is kapcsolat tartásra használom, nem pedig hírek, politikus nyilatkozatok olvasására. Mindent összevetve fenn vagyok 5 közössége oldalon, nekem ennyi bőven elég.

2020. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
A HVG az egyik legnagyobb összeesküvés gyártó oldal.Errol ennyit
2020. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

A HVG az egyik legnagyobb összeesküvés gyártó oldal.Errol ennyit


És nem szeretnek borotválkozni, sok közöttük a pajeszos.

2020. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Regisztráltam, nekem tetszik.
2020. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
80%
Mivel azt kínálja alternatívaként, hogy nem "cenzúráz", borítékolható, hogy a konteósok játszótere lesz, hiszen a normális embereknek nem éri meg átmenni a facebookról, őket nem cenzúrázták eddig se, az ismerőseik meg nem a Hundubon lesznek.
2020. dec. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A "nem cenzúráz" sem korlátlan, mert a törvényeket be kell tartani, ezért ha valaki szemét cigányozik, zsidózik, akkor onnan is törölni fogják.
2020. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem, ide fognak összegyűlni akik fel vannak háborodva mert az fb kitiltotta őket.

Olyasmi lesz mint a vadpatkányok, ugyanúgy kibannolnak csak gyorsabban mint az fb.

Ezek vinnyognak állandóan a szólás szabadság miatt, mert nem írhatják le fb-re hogy "írtani kell a zsidókat"


Újabb undorító buborék a széljobber patkányoknak.

2020. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

A facebook az volt?!

A HUNDUB.COM -on nincs cenzúra.

A facebook-on már kőkemény cenzúra van, gyakorlatilag diktatúra,

szabályos virtuális világállam.

2020. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!