Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szabályozások korlátozá...

Milyen szabályozások korlátozások kellenének még az emberek mindennapjaira hogy minél több ember életet mentsünk meg?

Figyelt kérdés

Mondjuk az autó használatot bekellene tiltani és csak azok használhatnák akiknek a munkához mindenképpen kell(mentős,futár stb) igazolványt mindig maguknál hordozni hogy szabad autót vezetni, aki enélkül vezet börtönbe vele.

Mert potenciális gyilkos az összes aki autót vezet, a vírusra való reagálás megmutatta hogy meg kell változnunk! Minden élet számít, és minden területét az életnek le kell szabályozni.



2021. jan. 1. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Kötelező maszk és távolságtartás otthon, rendőri ellenőrzéssel, háztartáson kívüli fizikai érintkezés meg legyen a gyilkossággal egyenértékű bűncselekmény, mert átadhatod olyannak a vírust akit megölsz!!!! A vakcina elutasításáért pedig életfogytiglani börtönbüntetés járjon!!!! 😀😀
2021. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van ilyen igazolyványom, vezetői engedélynek hívják.


Szerintem inkább az internetet kellene betiltani. Baromi káros a védekezésre, hogy az emberek ennyi hülyeséget összeírogatnak a neten covid ügyben.

2021. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Engem mérhetetlenül felháborít, hogy miközben minden nap meghal kb 300 ember a vírus miatt (hogy értsd, megfullad a saját maga által termelt rengeteg trutyitól), te itt poénkodsz autóhasználaton.

Ez nem vicces, hanem kifejezetten szánalmas. Továbbá meg nem érteni mennyire komoly a jelenlegi helyzet valódi mentális rretardációra utal.

2021. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az influenzára is figyelni kell, mert te bulizni akarsz vagy kijárni este 8 után, ezek dekadens szabadságjogok amiket örökre fel kell függeszteni mert felelötlenséggel megölöd más nagymamáját!
2021. jan. 1. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
11:04: kérdező, nagyon viccesnek érzed magad, kijárna neked minimum két hét lélegeztetőgép.
2021. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Mindenért komoly pénzbüntetés. Azt hiszem Taiwanon, ha elhagyod a karantént, az 10 milliós büntetéssel jár. Na az ilyen büntetés visszatartó erő lenne mindenkinek.
2021. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye? És Taiwanon nincs is járvány, mert ott a kérdezőhöz hasonló vicceskedőket hamar helyretették.
2021. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!